DZIENNIK INWESTORA [2017] zestawienie informacji na temat projektów w które obecnie inwestuję

ocena:

Dziennik inwestora to miejsce, gdzie będę się z Tobą dzielił informacjami o tym gdzie obecnie inwestuję przez internet. Tworzę ten wątek w dużej mierze dlatego, iż nie zawsze na łamach bloga ukazują się wszystkie programy w których aktualnie jestem. Przede wszystkim jest to spowodowane tym, że nie zawsze mam czas aby wykonać pełny opis danego programu co jest bardzo czasochłonne. Zatem wszystkie programy w których obecnie inwestuję będą znajdować się w tym miejscu.

Czytaj całość →

Paidverts 2.0 nowa odsłona programu do zarabiania na paczkach reklamowych - ponad $5.400 zysku z poprzedniej wersji

ocena:

Paidverts powraca! 22 Lipca nastąpił oficjalny re-launch platformy po bardzo długim czasie słabszej egzystencji. Sporo czasu im to zajęło ale nareszcie coś się dzieje. Zmieniło się trochę rzeczy – nawet logo, zatem można oficjalnie powiedzieć, że mamy Paidverts 2.0. Czy zatem warto ponownie wejść do programu? Na to i inne pytania postaram się odpowiedzieć w dalszej części wpisu.

Czytaj całość →

[ZAKOŃCZONY] Konkurs Edycja II – Odpowiedz na krótkie pytanie i wygraj tablet, bitcoiny i książki

ocena:

Mówi się, że Nowy Rok należy rozpocząć z mocnym akcentem. Tak więc rozpoczynam drugi konkurs na blogu, gdzie do wygrania jest tablet PRESTIGIO MultiPad 4 DIAMOND 10.1 3G, Bitcoiny oraz zestawy książkowe Roberta T. Kiyosaki “Bogaty ojciec, biedny ojciec” i Pawła Nazaruka “Inwestycyjne Przebudzenie”. Łącznie nagrodzonych zostanie 8 najlepszych odpowiedzi, które rozstrzygnie publiczne głosowanie. Udział może wziąć każdy. Wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie.

Czytaj całość →