Thrive Themes WordPress – Opinie – Recenzja – Porady- Komentarze # Najbardziej zaawansowane narzędzie zwiększające sprzedaż dla WordPress #NarzędziaDlaMarketingu

Zwykły wpis
Oceń wpis:
Ten tekst przeczytasz w ciągu 16 minut

thrivethemes-wordpress-recenzja-opinie-landing-pageinwestycjewinterneciepl

Thrive Themes to bardzo dobrze rozbudowane narzędzie stworzone specjalnie pod system WordPress, które pozwala na wykonanie w ciągu kilku chwil świetnie konwertujące strony (landing page) oraz zwiera w sobie szereg narzędzi potrzebnych pod działania marketingowe. W naszym polskim Google nie znalazłem żadnej witryny, która podjęłaby się recenzji tego narzędzia, więc postanowiłem je zakupić i podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Zanim przejdziemy do części właściwej to dodam tylko, iż jeśli pracujesz na WordPress’ie na co dzień, to  na pewno rozważysz jego zakup! Nie wierzysz? Zapraszam do środka wpisu :-)

 

| Kilka słów wstępu

WordPress to mój zdecydowany numer 1 wśród systemów do tworzenia stron internetowych. Nie wyobrażam sobie pracy na innych CMS’ie w chwili obecnej. Jestem typem osoby, która lubi mieć wszystko w jednym miejscu, więc jakiś czas temu szukałem wtyczki, dzięki której mógłbym tworzyć własne landing page oraz zbierać leady na danej stronie. Przeszukując czeluści internetu, przechodząc z linku na link natknąłem się w końcu na Thrive Themes. Nie tak dawno napomknąłem o tym system we wpisie Profesjonalny Landing Page, czyli wszystko co musisz wiedzieć na temat tworzenia stron sprzedażowych #NarzędziaDlaMarketingu a dzisiaj dokładnie go opiszę dla osób, które być może stały przed podobnym dylematem czy kupić narzędzia z zewnątrz czy mieć wszystko na jednym systemie zarządzania treścią.

 

| Czym jest Thrive Themes?

Może Ci się wydawać po nazwie, że to nic innego jak skórki do WordPress’a. Masz po części rację, bo one również wchodzą w skład pakietu jaki oferuje Thrive Themes. Przede wszystkim mamy tutaj kilka bardzo dobrze przygotowanych narzędzi, które pomogą Ci w przeprowadzania działań marketingowych i wykorzystasz je tyle razy ile tylko zapragniesz bez dodatkowych kosztów. W skład pakietu jaki oferuje Thrive Themes wchodzą takie narzędzia jak:

 • ThriveThemes – dostęp do wszystkich skórek (layout’ów) od firmy,
 • ThriveLead – system zarządzania pozyskanymi kontaktami (leadami),
 • ContentBuilder – zaawansowany edytor do tworzenia treści i stron,
 • LandingPage – szybkie i piękne strony sprzedażowe (przy użyciu narzędzia ContentBuilder),
 • HeadlinenOptimizer – narzędzie do sprawdzania konwersji nagłówków,
 • Clever Widget – zarządzanie widgetami (dowolna ich konfiguracja),
 • ThriveUltimatum – narzędzie wspomagające sprzedaż poprzez odmierzanie czasowe danej oferty.

A to wszystko w jednym miejscu. Dzięki połączeniu tych narzędzi bez problemu wykonasz nawet najbardziej zaawansowane projekty bez potrzeby ingerencji w zewnętrzne systemy (w razie potrzeby istnieje możliwość podpięcia zewnętrznych narzędzi – system jest bardzo przyjaźnie zbudowany). A co dokładniej możesz dzięki tym narzędziom wykonać? Oto krótka lista:

thrivethemes-wordpress-tt-logo-circle-inwestycjewinterneciepl Zbudujesz wysoko konwertujące strony sprzedażowe

thrivethemes-wordpress-tl-logo-circle-inwestycjewinterneciepl

Stworzysz wysokiej jakości listy mailingowe

thrivethemes-wordpress-tcb-logo-circle-inwestycjewinterneciepl

Zbudujesz wszystko łatwo i szybko dzięki edytorowi

thrivethemes-wordpress-tlp-logo-circle-inwestycjewinterneciepl

Opublikujesz strony typu landing page na witrynie

thrivethemes-wordpress-cw-logo-circle-inwestycjewinterneciepl Stworzysz widgety dopasowane do każdej strony

To tylko część z możliwości jakie daje Ci cały system. Nie sposób wymienić wszystkich informacji. W ciągu ostatnich 6 miesięcy załoga Thrive Themes wydała ponad 21 aktualizacji, które znacznie usprawniły prowadzenie działań marketingowych.

 

| Dostępne narzędzia

Zanim przejdę do opisu poszczególnych narzędzi, to muszę napisać kilka zdań o nich. Thrive Themes prezentuje 7 narzędzi jakie otrzymamy po zakupie (w przypadku subskrypcji). W zasadzie jest ich tylko pięć, ponieważ przy pomocy ContentBuilder’a zbudujemy również Landing Page a CleverWidget jest dodatkiem. W dalszych akapitach podzielę to na osobne narzędzia ale tylko ze względu na to, iż łatwiej będzie prezentować co możemy stworzyć dzięki narzędziom od Thrive Themes.

 

| Thrive Themes

thrive-themes-wordpress-inwestycjewinterneciepl

Nie jest to narzędzie ale dostęp do biblioteki skórek, które możesz wykorzystać przy tworzeniu strony internetowej. Dzięki zastosowanej technologii możesz bardzo szybko stworzyć wysokiej jakości stronę wraz z kilkoma ulepszeniami tj. kompresja obrazów czy przystosować do wersji mobilnych. Na tą chwilę baza zawiera 10 skórek (themes), które są dostępne w cenie $49 za sztukę lub przy wykupieniu opcji abonamentowej. Poniżej podgląd na wszystkie dostępne szaty graficzne.

Thrive Themes - Rise Template

Thrive Themes – Rise Template

 

Thrive Themes - Storied Theme WordPress

Thrive Themes – Storied Theme WordPress

 

Thrive Themes - Pressive Template WordPress

Thrive Themes – Pressive Template WordPress

 

Preformag - Thrive Theme WordPress

Preformag – Thrive Theme WordPress

 

WordPress Template - Voice Thrive Themes

WordPress Template – Voice Thrive Themes

 

Thrive Themes - Squared

Thrive Themes – Squared

 

WordPress - Minus Thrive Template

WordPress – Minus Thrive Template

 

Ignition - Thrive Themes

Ignition – Thrive Themes

 

Thrive Themes - Luxe - WordPress

Thrive Themes – Luxe – WordPress

 

Focus Blog - Thrive Template WordPress

Focus Blog – Thrive Template WordPress

Nie ma ich za wiele ale od czasu do czasu ekipa Thrive Themes dodaje jakiś szablon. Zdecydowanie polecam osobom, które tworzą strony na potrzeby klientów i dokonują na nich modyfikacji. Można dzięki temu zaoszczędzić mnóstwo czasu.

 

| Thrive Leads

thrive-theme-leads-system-wordpress-inwestycjewinterneciepl

Narzędzie, dzięki któremu zapanujesz nad danymi, które będziesz zbierał przy tworzeniu kampanii. Przyda się przy budowaniu listy mailingowej czy kolekcjonowaniu danych osób zamawiających dany produkt. Nie potrzebujesz do tego żadnych umiejętności programistycznych. Wystarczy kilka prostych czynności przy użyciu wbudowanego narzędzia. Oto kilka z podstawowych funkcji, które możesz użyć do zdobywania leadów:

thrive-theme-lead-system-form-wordpress-inwestycjewinterneciepl

Tworzenie bardzo prostych i przejrzystych formularzy. Wszystko odbywa się dzięki zastosowanemu edytorowi typu drop&drag, dzięki czemu stworzenie każdego formularza nie przysporzy Ci żadnych problemów. Jedyne co Cię będzie ograniczać to tylko Twoja wyobraźnia i nic poza tym.

 

thrive-theme-lead-system-targeting-wordpress-inwestycjewinternecieplPrzy pomocy tego narzędzia zobaczysz ogromny wzrost konwersji dzięki budowaniu dobrze z targetowanych list. Przełoży się to bezpośrednio na przyszłe dochody oraz pozwoli na zwiększenie zainteresowania danym produktem.

 

 

thrive-theme-lead-system-abtests-wordpress-inwestycjewinternecieplPrzeprowadzisz niezliczoną liczbę testów A/B dla wybranych ofert. Pozwoli Ci to na wybranie najlepiej konwertujących elementów strony, które jeszcze bardziej zwiększą Twoje zarobki.  A to wszytko w jednym narzędziu.

 

 

thrive-theme-lead-system-reports-wordpress-inwestycjewinterneciepl

Nie mogło również zabraknąć narzędzia do raportowania jak i sprawdzania Twoich działań marketingowych. Bogato wyposażone statystyki pozwolą Ci na ulepszenie modelu sprzedaży co przełoży się na kolejne dochody.

 

 

Dzięki narzędziu Thrive Leads nie potrzebujesz już innych wtyczek do przeprowadzania kampanii w obrębie Twoich stron. Często używanie wielu wtyczek powoduje różnego rodzaju konflikty, przez co nie możesz stworzyć strony takiej jakiej byś oczekiwał. Narzędzie od Thrive Themes pozwala na zaspokojenie praktycznie wszystkich potrzeb prawdziwego marketingowca.

Thrive Themes - Szablony Dla Formularzy

Thrive Themes – Szablony Dla Formularzy

Bez problemu zintegrujesz to narzędzie z innymi systemami do marketingu. Wtyczka oferuje aż 20 opcji podpięcia pod różne systemy mailingowe. Niektóre z nich odnajdziesz poniżej:

Narzędzie Kompatybilne Do Pracy z Innymi Systemami Mailingowymi

Narzędzie Kompatybilne Do Pracy z Innymi Systemami Mailingowymi

Narzędzie Thrive Leads to jedna z najlepszych i najtańszych opcji do marketingu na rynku. Poniżej przedstawiam zestawienie w postaci tabeli, gdzie porównanych zostało kilka najlepszych na rynku systemów w kontekście do Thrive Leads. Myślę, że po zapoznaniu się z zestawieniem nie będziesz miał wątpliwości, iż reszta narzędzi po prostu jest dużo słabsza. Kliknij w obrazek aby powiększyć.

Porównanie Systemów Do Marketingu

Porównanie Systemów Do Marketingu – Kliknij aby powiększyć

Cały system od środka możesz sobie bezpłatnie obejrzeć na oficjalnym kanale Thrive Themes poprzez stronę YouTube lub klikając play na poniższym filmie:

Na samym końcu wpisu dodałem również linki do innych oficjalnych kont ekipy Thrive Themes, gdzie odnajdziesz większą liczbę filmów, artykułów czy informacji. Nie zapomnij ich przeglądnąć i dowiedzieć się więcej o tym wspaniałym narzędziu.

 

| Content Builder

thrive-themes-content-builder-wordpress-inwestycjewinterneciepl

Kolejnym narzędziem, które oferuje Thrive Themes jest potężny edytor do tworzenia treści na stronę. Potężny z tego względu, gdyż to dzięki niemu możesz również tworzyć profesjonale wpisy o dowolnym wyglądzie oraz strony sprzedażowe.

Edytor jest bardzo prosty w obsłudze ze względu na zastosowaną technikę jego pracy. Wystarczy tylko przeciągnąć dany element jaki chcemy użyć w miejsce na stronie i go dowolnie edytować. Technologia ta została nazwa drag&drop co w wolnym tłumaczeniu oznacz tyle co przeciągnij i upuść.

Content Builder zawiera w sobie szereg opcji, które zdecydowanie ułatwią Ci pracę. Jego główne zalety to przede wszystkim:

 • tworzenie bardzo ładnych i przejrzystych stron metodą drop&drag
 • strony w pełni responsywne oraz przyjazne urządzeniom mobilnym
 • proste dodawanie animacji na stronę
 • automatyczne dopasowywanie plików video

To tylko kilka z głównych zalet tego edytora. W rzeczywistości nie sposób opisać wszystkich dostępnych opcji za jednym razem. Osobiście za każdym razem gdy go używam to odkrywam nowe jego możliwości. Podobnie jak pisałem powyżej – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia do tego jak go wykorzystamy.

 

| Landing Page

thrive-theme-landing-page-wordpress-inwestycjewinterneciepl

Osoby, które prowadzą własne biznesy, sprzedają poprzez Internet docenią kolejne narzędzie jakim jest tworzenie stron sprzedażowych typu Landing Page (oraz innych podstron). Jest to to samo narzędzie co Content Builder ale dodatkowo otrzymasz szereg gotowych szablonów do wykorzystania przy sprzedaży. Każdy szablon możesz dowolnie edytować i dopasować do swojego produktu.

Obecnie do Twojej dyspozycji zostało oddanych ponad 120 szablonów. Wszystkie są w pełni responsywne oraz pozwalają na praktycznie natychmiastową publikację na stronie. Poniżej lista dostępnych szablonów (kliknij aby powiększyć):

Lista Szablonów Landing Page - Kliknij aby powiększyć

Lista Szablonów Landing Page – Kliknij aby powiększyć

Muszę tutaj jeszcze wspomnieć o jednej bardzo ważnej kwestii (a raczej dwóch). Po pierwsze przy tworzeniu Landing Page’u przy pomocy edytora Content Builder nie ma znaczenia jaką skórkę używasz na swojej stronie. Landing Page będzie nowym szablonem, który sobie dowolnie ustawisz. Drugą bardzo ważną kwestią jest to, że adres do stworzonej strony sprzedażowej masz w obrębie własnej domeny. Nie ma zatem potrzeby podpinania innych domen jak to ma miejsce w innych systemach do tworzenia stron produktowych. Spore to ułatwienie oraz sprawia, iż klienci cały czas poruszają się w obrębie Twojej strony co zwiększa zaufanie.

 

| Thrive Lightbox

thrive-theme-lightbox-wordpress-inwestycjewinterneciepl

Ostatnim już narzędziem (nie jest ono dostępne do zakupu jako osobny plugin) jest możliwość tworzenia bardzo ładnych i  dobrze konwertujących okienek PopUp. Również tworzy się je za pomocą edytora Content Builder, dzięki czemu kolejnym ograniczeniem jest tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia.

 

| Thrive Headline Optimizer

Tym narzędziem bez problemu przeprowadzisz testy nagłówków i dowiesz się, które z nich najlepiej konwertują. A dlaczego to narzędzie jest tak potrzebne? Dlatego, że średnio masz 2,6 sekundy na to aby nagłówkiem czy tytułem zaciekawić czytelnika. A to wszystko na autopilocie. Wystarczy, że raz skonfigurujesz a później tylko sprawdzasz efekty.

thrive-themes-headline-optimizer-inwestycjewinterneciepl

Całe narzędzie bardzo dobrze współgra z pozostałymi pluginami i skórkami wydanymi przez zespół Thrive. Bez problemu podepniesz je do kolejnych narzędzi w przyszłości.

 

| Thrive Ultimatum

Najnowsze narzędzie od zespołu Thrive Themes. Dzięki niemu bez problemu wyróżnisz oferty, które mają ograniczenie czasowe. Bez problemu dodasz licznik, który odlicza czas do końca oferty. Poza tym narzędzie posiada bardzo dobre zabezpieczenia przed tym, aby dany użytkownik widział licznik tylko raz. Dzięki temu wzbudzisz zaufanie, gdyby ktoś chciał sprawdzić czy dana oferta nie jest przypadkiem tylko chwytem reklamowym.

thrive-themes-ultimatum-inwestycjewinterneciepl

Narzędzie bez problemu dodasz jako widget bądź przypniesz na górą/dół ekranu. Poza tym skonfigurujesz dla dowolnej podstrony. Wg moich danych, dzięki temu narzędziu ponad 27% wzrosła moja konwersja na produktach. Jak widać, działa to bardzo dobrze. Jedyny minus jest taki, że jest nieco drogie ale nie żałuję zakupu i już liczę ile na tym zarobię :-)

 

| Pozostałe opcje

Oprócz tego co wymieniłem wyżej, znajduje się jeszcze kilka mniejszych rozwiązań ułatwiających pracę. Jest to m.in. menadżer ikon oraz czcionek oraz możliwość zarządzania środowiskiem API. Do Twojej dyspozycji zostanie jeszcze dodana specjalna opcja, gdzie będziesz mógł w dowolny sposób zarządzać widgetami na każdej podstronie z osobna. Możesz dzięki temu dokładnie precyzować co i gdzie pojawi się na konkretnej podstronie.

 

 

| Ile to kosztuje

Narzędzia od zespołu Thrive Themes nie są bezpłatne – niestety. Nie ma nawet okresu próbnego ale mamy za to możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od zakupu. Generalnie możesz kupić zarówno pojedyncze narzędzia bądź cały pakiet. Osobiście polecam zakup całego pakietu, który dodatkowo daje Ci dodatkowe możliwości (m.in. zaawansowany generator widgetów). Zanim jednak przedstawię dostępne pakiety, to musisz wiedzieć, iż można je wykupić w opcji na 3 miesiące bądź na rok. W przypadku kwartalnej subskrypcji nie otrzymasz żadnego rabatu, natomiast przy opcji na rok zapłacisz taniej o 24 procent. Oto dokładna rozpiska dostępnych pakietów:

PAKIET INDYWIDUALNY
PŁATNOŚĆ KWARTALNA PŁATNOŚĆ ROCZNA
$75 + VAT $228 + VAT
– – – – – – – – – – – – – – OSZCZĘDZASZ 24%
dostęp do wszystkich narzędzi i skórek dostęp do wszystkich narzędzi i skórek
bezpłatne aktualizacje bezpłatne aktualizacje
instalacja na wszystkich Twoich stronach instalacja na wszystkich Twoich stronach
WYPRÓBUJ
(100% gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni)
WYPRÓBUJ
(100% gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni)

Thrive Themes to narzędzie nie tylko dla osób indywidualnych. Powstało ono również z myślą o różnego rodzaju agencjach, które tworzą strony internetowe dla innych podmiotów. Jest to tym bardziej opłacalne, ponieważ nie ma potrzeby opłaty licencji każdorazowo dla każdego klienta z osobna.

PAKIET AGENCYJNY
PŁATNOŚĆ KWARTALNA PŁATNOŚĆ ROCZNA
$177 + VAT $588 + VAT
– – – – – – – – – – – – – –
OSZCZĘDZASZ 24%
dostęp do wszystkich narzędzi i skórek dostęp do wszystkich narzędzi i skórek
bezpłatne aktualizacje bezpłatne aktualizacje
nieograniczona liczba instalacji na stronach klientów nieograniczona liczba instalacji na stronach klientów
WYPRÓBUJ
(100% gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni)
WYPRÓBUJ
(100% gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni)

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma też potrzebę korzystania z wszystkich narzędzi jakie oferuje Thrive Themes w pakietach (chociaż mocno polecam, ponieważ daje naprawdę duże pole manewru). Dlatego też możesz sobie kupić każdy plugin oddzielnie bez potrzeby płatności miesięcznej. Płacisz raz a plugin i jego aktualizacje otrzymujesz już na zawsze. Dostępne są dwie możliwości zakupu dla każdego narzędzia (limit dla jednej strony lub bez limitu):

THRIVE LEADS CONTENT BUILDER / LANDING PAGE
$67 + VAT / Jedna Strona $67 + VAT / Jedna Strona
$97 + VAT / Bez Limitu Stron $97 + VAT / Bez Limitu Stron
brak opcji zakupu dla Agencji brak opcji zakupu dla Agencji
WYPRÓBUJ
(100% gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni)
WYPRÓBUJ
(100% gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni)

Narzędzie Content Builder jest używane również do tworzenia Landing Page, więc jest w zasadzie jedno i to samo narzędzie. Nie zapłacisz za nie podwójnie. Dodatkowo do tego narzędzia otrzymasz gratis produkt jakim jest Thrive LightBox do tworzenia okienek PopUp.

HEADLINE OPTIMIZER THRIVE ULTIMATUM
$67 + VAT / Jedna Strona $127 + VAT / Jedna Strona
$97 + VAT / Bez Limitu Stron $197 + VAT / Bez Limitu Stron
brak opcji zakupu dla Agencji brak opcji zakupu dla Agencji
WYPRÓBUJ
(100% gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni)
WYPRÓBUJ
(100% gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni)

Są to dwa nowe narzędzia, które Thrive Themes wydało niedawno. Zdecydowanie warto się w nie zaopatrzyć, ponieważ pozwalają na jeszcze lepsze konwersje i zwiększenie sprzedaży.

Jeżeli potrzebujesz narzędzi czysto do marketingu (masz już gotową stronę) to najlepszym wyborem będzie zakup z osobna wszystkich narzędzi: Thrive Leads + Content Builder + Headline Optimizer + Thrive Ultimatum. Całkowity ich koszt dla możliwości instalacji na jednej witrynie wyniesie $403,44 (z vat). Ja natomiast polecam Ci zakup od razu z możliwością instalacji na niezliczonej liczbie stron za kwotę $600.24 przez co w kolejnych latach nie będziesz musiał dokonywać żadnej kolejnej opłaty a pluginy nadal będą działać. Jest to najlepsza opcja dla osób, które myślą o rozwoju swoich stron o nowe produkty. Płacisz tylko raz kwotę 600 dolarów po czym instalujesz je na wszystkich swoich stronach bez limitu. Zdecydowanie polecam tą formę zakupu. (Ps. Czytaj do końca wpis – pokaże Ci jak na zakupie zaoszczędzić co najmniej 23% :-)

tcb-satisfaction-guarantee-thrive-themes-inwestycjewinterneciepl

Firma stosuje politykę 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. W przypadku, gdy stwierdzisz iż ten produkt nie jest dla Ciebie, to wystarczy, że się skontaktujesz z supportem, wyrazisz swoje niezadowolenie z produktu i oddadzą Ci pieniądze. Możesz zatem zakupić narzędzia, przetestować je przez kolejne 30 dni po czym zdecydować czy są one dla Ciebie przydatne czy też nie i odzyskać środki finansowe. Sam byłem sceptycznie nastawiony ale możliwość 30-dniowego zwrotu pieniędzy ostatecznie mnie przekonała (narzędzia używam do tej pory bez prośby o zwrot pieniędzy). Jestem w 100% pewny, że Ty również je polubisz tak samo jak i ja.

 

 

| Dodatkowe informacje

Thrive Themes to nie jest projekt o którym właściciele przypominają sobie raz na jakiś czas. Tutaj co tydzień się coś dzieje. Najwięcej informacji pojawia się na oficjalnych kontach zespołu. Dlatego też w tym celu zachęcam do dodania sobie kilka profili do ulubionych i podglądać nowości. Poniżej krótka lista:

Facebook: https://www.facebook.com/ThriveThemes/

Youtube: https://www.youtube.com/user/thrivethemes/videos

Blog: https://thrivethemes.com/blog/

 

| Podsumowanie

W czasie poszukiwania odpowiedniego narzędzia do wspomagania marketingu przeszukałem wszystkie strony z pluginami jakie mam w swoich zakładkach. Spędziłem kilka dobrych godzin na testowaniu innych produktów ale żaden z nich nie umywał się do narzędzi od Thrive Themes. W szczególności zaskoczył mnie bardzo support, który odpowiada bardzo szybko na zadane pytania oraz przede wszystkim możliwość przetestowania produktu w 30 dniowym okresie zwrotu pieniędzy. Ja swój egzemplarz zostawiłem, bo jest w mojej ocenie najlepszym narzędziem pod WordPress. Gorąco polecam! Moja ocena 9,5/10

Ps. Masz produkt od Thrive Themes? Chętnie wysłucham Twojej opinii na jego temat. Podziel się nią również z innymi czytelnikami  :-)

 

ZAŁÓŻ KONTO I WYPRÓBUJ PRODUKTY OD THRIVE THEMES

 

25 Komentarzy
 1. z ciekawości sprawdziłem czy jest coś na ten temat w pl internecie i masz rację nie ma nic. używam tego produktu od prwie pół roku i nie znalazłem do tej pory lepszego. podoba misie w szczególności prostota i tworzenie treści. można nawet zwykle wpisy tym edytorem tworzyć aby wyglądały jeszcze piękniej. widzę że podrożało bo ja płaciłem niecałe 200 dolarów a już jest więcej. brakuje mi tu wbudowanego respondera takiego z prawdziwego zdarzenia no ale nie można mieć wszystkiego podobno.

  Oceń komentarz:
  • #kress szukałem informacji o poprzednich cenach i nie widzę nigdzie aby wcześniej było taniej. Możesz podać źródło?

   Co do samego narzędzia to jest bardzo dobre! Stworzyłem przy jego pomocy wiele podstron zarówno tego bloga jak i innych produktów i narzekać nie mogę :-) Podobno szykuje się kolejny wielki update, wiec czas pokaże czym nas zaskoczą :-)

   Oceń komentarz:
  • Zniżka podesłana :-) Ps. piszcie bezpośrednio po zniżki poprzez formularz kontaktowy. Będzie szybciej :-)

   Oceń komentarz:
 2. Hej mam pytanie: jak stworze stronę w landing page przy pomocy tego narzędzia to jak to się ma do seo?? Mogę wpisywać słowa kluczowe, ustawić meta dane i keywordy?? Thx za odp.

  Oceń komentarz:
  • Czołem! Nie ma najmniejszego problemu z SEO. Przy tworzeniu LP używamy specjalnego edytora a reszta pozostaje bez zmian. Bardzo dobrze współgra to ze sobą. Jak najbardziej warte polecenia.

   Oceń komentarz:
 3. Pssss…. Powiem Wam po cichu, że jako jeden z partnerów ThriveThems otrzymałem ciekawą wiadomość e-mail w dniu wczorajszym.

  Shane z Thrive Themes napisał, że ostro pracują nad nowym pluginem, który będzie najbardziej przekonywującym i wartościowym klikaczem contentu. Więcej wiadomości już niebawem. Jak tylko się dowiem czegoś więcej, to na pewno się podzielę.

  Ps. Wczoraj jeden z czytelników zakupił narzędzia od Thrive Themes z mojego polecenia i wykorzystał szereg zniżek. Jeśli ktoś dalej się waha to przypomina, że w ciągu 30 dni od zakupu możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy jeśli nie spodoba się narzędzie.

  Oceń komentarz:
 4. 24 Kwietnia wchodzi nowe narzędzie do pakietu! Nowy plugin, którego jeszcze na rynku nie ma. Póki co nic wiele nie mogę zdradzić, bo sam niewiele wiem. Oczywiście będę informował na bieżąco, bo sam korzystam ze wszystkich narzędzi ThriveThemes i gorąco je rekomenduję :-)

  Oceń komentarz:
 5. Wpis został zaktualizowany o nowe informacje.

  Pojawiły się dwa nowe narzędzia:
  – Thrive Headline Optimizer
  – Thrive Ultumatum.

  Oba warte uwagi! Może cena ostatniego nieco wygórowana ale wg mnie zdecydowanie jedno z najlepszych narzędzi przez nich wydane!

  Zrobiłem również nowe podliczenia ile całość kosztuje. Za wszystkie pluginy normalna cena wynosi $600 (około 2.400 PLN) ale ze zniżkami można zejść nawet o połowę tej kwoty. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu :-)

  Oceń komentarz:
 6. BARDZO dobre narzędzia. Kupiłam abonament na miesiąc a teraz kupuję wszystkie wtyczki osobno. Wydatek spory ale przewiduje że się zwróci promując moje produkty jeszcze lepiej.

  Oceń komentarz:
  • Ciesze się, że Ci przypadł do gustu. To narzędzie to istny kombajn do marketingu. Zresztą w obrębie tego bloga możecie zobaczyć sporo jego zastosowań ;-)

   Oceń komentarz:
 7. W temacie cicho ale parę osób kupiło te narzędzia i ANI JEDNA nie zrobiła zwrotu :-) Pewnie jesteście tak samo zadowoleni z nich jak i ja. To dobrze!

  Ostatnio będąc na zamkniętym forum Thrive Themes (dostęp tylko po zarejestrowaniu się) widziałem, że jeden wątek założył nie kto inny a sam Paweł Tkaczyk. Kto go nie zna, to powiem, że jest on specem do marketingu i budowaniu wizerunku marki.

  Z ciekawości wszedłem na jego stronę i zauważyłem, że też korzysta z narzędzi Thrive Themes :-) A to świadczy już o czymś. Oczywiście gdybyście mieli pytania odnośnie tych narzędzi to jak najbardziej pisać. Sam je używam od bardzo dawna co możecie zauważyć chociażby w obrębie tego bloga :-)

  Ps. A oto ostatnie video udostępnione przez zespół Thrive Themes: Wszystko co musisz wiedzieć o testach A/B: https://www.youtube.com/watch?v=cev17xss_10

  Zapraszam do oglądania

  Oceń komentarz:
   • Kiedyś pytałem OptinMonster czy jest jakakolwiek szansa na jednorazową opłatę, to niestety ale nie było to możliwe. Jednak zaoferowali mi wówczas roczny plan pro za $199 co w kontekście normalnych cen było dobrą ofertą. A traf chciał, że w miedzy czasie trafiłem na Thrive Themes :-) I było to w momencie, gdy w swojej ofercie nie mieli jeszcze takich narzędzi jak Ultimatum czy Headline Optimizer :-) Tutaj przynajmniej kupuje się wtyczki raz i używa dożywotnio. Problem z miesięcznymi opłatami jest wówczas, gdy ktoś naprawdę potrzebuje użyć szablonów dla wordpress od nich. Wówczas trzeba płacić ;-)

    Oceń komentarz:
 8. Z tego co wyczytałem na forach i po otrzymanych mailach, to zespół szykuje dla nas nowe narzędzie :-) Więcej informacji niebawem.

  Oceń komentarz:
 9. Wszyscy członkowie społeczności Thrive Themes otrzymali przed paroma minutami informację o wydaniu kolejnego pluginu. Kryje się od pod nazwą Thrive Ovation. Jest pluginem, który pomaga zarządzać opiniami na naszych witrynach. Jeśli ktoś sprzedaje produkty bądź usługi przez swoją stronę internetową, to ten plugin jest z serii MUST HAVE. Obecnie przez kolejne 7 dni trwa specjalna wyprzedaż startowa, gdzie można kupić plugin za -50%.

  Jak to zrobić? Bardzo prosto. Przejdź na witrynę → https://www.inwestycjewinternecie.pl/link/thrivethemes/

  Następnie kliknij w górnym, prawym rogu na zakładkę → BLOG

  Przejdź do wpisu o nazwie → 11 Surprising Ways Testimonials Can Boost Your Conversions

  U dołu strony pojawi się informacja o zniżce. Kliknij w przycisk i przejdź do pełnej oferty.

  Obecnie kopia 1 licencji na 1 witrynę kosztuje $19 (po promocji będzie to $39). Możesz kupić 5 licencji bądź maksymalnie 15 za $47 (normalna cena $97).

  Ja swoje kopie już posiadam. Kupiłem 15 skoro jest tak tanio a nigdy nie wiadomo ile produktów przyjdzie mi używać w przyszłości :-)

  Jak ruszy oficjalnie sprzedaż po promocji, to zaktualizuję wpis o nowy produkt i napiszę o nim coś więcej.

  Oceń komentarz:

Dodaj komentarz

→ Wersja komputerowa