[ZAKOŃCZONY] Take.Fund – Bitcoinowa Matryca 2×2 – Bez Potrzeby Polecania i Promowania

Zwykły wpis
Oceń wpis:
Ten tekst przeczytasz w ciągu 8 minut

takefund-matryca-2x2-bitcoin-polski-program-inwestycjewinterneciepl

Take.Fund jest programem opartym o matrycę 2×2, gdzie jedynym środkiem płatniczym jest Bitcoin. Testowałem program przez ostatnie kilka tygodni i uważam, że warto podzielić się nim z Wami na łamach bloga. Program z potencjałem a co najważniejsze, to minimalny wkład na początek to zaledwie 0.02 BTC (około 80 złotych) oraz nie ma potrzeby samodzielnego szukania i polecania programu (chociaż warto i zachęcam). Rejestrując się pode mną automatycznie otrzymasz moich poleconych (aktywnych – zarabiających na Ciebie). Więcej informacji w dalszej części wpisu.

 

| Czym jest Take.Fund

Jest to program matrycowy, gdzie rejestrując się pod danym sponsorem mamy możliwość otrzymania jego poleconych po zapełnieniu jego danego poziomu. Z informacji podanych w internecie wynika, że za projektem stoją nasi rodacy. Pomimo tego, że z zasady nie wchodzę w polskie projekty, tak w ten wszedłem. A przekonało mnie do tego to, że administratorzy nie trzymają w programie pieniędzy, które zarabiamy a są one przesyłane bezpośrednio pomiędzy użytkownikami. Zatem zarobione środki otrzymujemy od razu na nasz portfel Bitcoinowy. Aby dowiedzieć się jak to działa dokładnie, to zapraszam do obejrzenia filmu nagranego przez jednego z użytkowników programu (Mateusz Faber):

 

| Ile tutaj można zarobić?

Program oferuje spore możliwości zarobkowe przy stosunkowo niskich kosztach własnych. Zamykając kolejne poziomy inwestycji zarabiamy coraz więcej. Generalnie to idąc po kolei poziomami, wystarczy zdobyć 1 aktywnego poleconego na pierwszym poziomie aby nasza inwestycja się zwróciła. A resztę poziomów generujemy z zysków na wcześniejszych poziomach :-) Takie prawie perpetuum mobile ;-)

Oto jak to dokładnie działa:

Poziom 1
Po założeniu konta na platformie, w ciągu kolejnych 24 godzin należy przesłać swojemu sponsorowi (niekoniecznie będę nim ja – odpowiednia osoba pojawi się na Twoim koncie) wymagany pierwszy depozyt w wysokości 0.02 BTC. Od tego momentu stajesz się aktywnym członkiem platformy i będziesz otrzymywał kolejnych poleconych.
Inwestycja: 0.02 BTC  | Maksymalna liczba aktywnych poleconych: 2 | Zarobek na czysto po zamknięciu poziomu: 0.02 BTC

Poziom 2
Przechodzisz do zakładki Wallet → Upgrade i przelewasz wymaganą kwotę do kolejnego sponsora, który pojawi się w tej zakładce. Od tego momentu możesz zdobywać aktywnych poleconych na tym poziomie.
Inwestycja: 0.03 BTC  | Maksymalna liczba aktywnych poleconych: 4 | Zarobek na czysto po zamknięciu poziomu: 0.09 BTC

Poziom 3
Ponownie przechodzisz do zakładu Upgrade i przelewasz kolejną wymaganą kwotę do wskazanego sponsora.
Inwestycja: 0.06 BTC  | Maksymalna liczba aktywnych poleconych: 8 | Zarobek na czysto po zamknięciu poziomu: 0.42 BTC

Poziom 4
Powtarzamy czynności z poprzednich kroków odnośnie kolejnego depozytu na ukazanego się sponsora.
Inwestycja: 0.24 BTC  | Maksymalna liczba aktywnych poleconych: 16 | Zarobek na czysto po zamknięciu poziomu: 3.6 BTC

Poziom 5
Powtarzamy czynności z poprzednich kroków odnośnie kolejnego depozytu na ukazanego się sponsora.
Inwestycja: 1 BTC  | Maksymalna liczba aktywnych poleconych: 32 | Zarobek na czysto po zamknięciu poziomu: 31 BTC

Poziom 6
Powtarzamy czynności z poprzednich kroków odnośnie kolejnego depozytu na ukazanego się sponsora.
Inwestycja: 3 BTC  | Maksymalna liczba aktywnych poleconych: 64 | Zarobek na czysto po zamknięciu poziomu: 189 BTC

Najlepiej zacząć od pierwszego poziomu, opłacić go i przekonać się samemu gdy ktoś wpłaci pieniądze na nasz portfel. Wówczas kolejne poziomy będą praktycznie otwierane z zysków z poprzednich poziomów :-) Jeśli ktoś chce ten cały proces przyśpieszyć, to warto po pierwszym poziomie wejść od razu na drugi i trzeci. Wówczas idzie to nieco szybciej. Sprawdzone na sobie.

Take.Fund - Dokładne zestawienie potencjalnych zarobków

Take.Fund – Dokładne zestawienie potencjalnych zarobków

 

| Jak zacząć zarabiać z Take.Fund

Załóż konto i otrzymuj moich poleconych Generalnie to cała sprawa sprowadza się do tego, że należy zarejestrować się w programie. I tutaj bardzo ważna rzecz: należy zarejestrować się pod takim sponsorem, który buduje siatkę poleconych. Dzięki temu będziesz otrzymywał jego poleconych i praktycznie nie musisz nawet polecać programu dalej tylko czekać na tzw. spadochroniarzy ;-) Rejestrując się pode mną z przycisku na żółtym tle masz pewność, że z czasem otrzymasz moich poleconych. A program promuję w wielu miejscach (na blogu, forach i innych podobnych programach). Zatem potencjał jest spory.

 

| Proces rejestracji konta

Załóż konto i otrzymuj moich poleconych Po przejściu na stronę kliknij w przycisk SIGNUP. Następnie wypełnij formularz rejestracyjny. Nie jest on skomplikowany. Zapoznaj się za poniższymi informacjami jak go wypełnić. Pozwoli Ci to uniknąć problemów w przyszłości.

info-icon-inwestycjewinternecieplUpewnij się, że jesteś moim poleconym. Na górze formularza rejestracyjnego powinna widnieć tego typu informacja (główny sponsor oraz dołączenie jako polecony do mojego poleconego): takefund-signup-upline-inwestycjewinterneciepl

Pola do formularza:

 • username – wpisz swoją nazwę użytkownika. Będzie ona służyła do logowania do platformy. Pamiętaj, iż login nie może zawierać spacji (musi być pisany ciągiem znaków);
 • email – podaj adres email. Najlepiej pod ten cel załóż nowy adres jeśli w przyszłości chcesz uniknąć spamu na skrzynce;
 • password – wpisz hasło dostępowe. Niech to hasło nie będzie identyczne bądź podobne do tych, które używasz na co dzień! Stwórz zupełnie nowe i je sobie zapisz w kilku miejscach;
 • confirm passowrd – powtórz powyższe hasło;
 • first name – podaj swoje imię;
 • last name – wpisz nazwisko (nikt tego nie weryfikuje ale pojawi się jako osoba polecona);
 • country – kraj pochodzenia;
 • phone number – numer telefonu;
 • security question – pytanie bezpieczeństwa (zapisz je sobie, bo przyda się w razie problemów z dostępem do konta);
 • security answer – odpowiedź na powyższe pytanie.

Następnie potwierdź, że nie jesteś robotem i załóż konto klikając w przycisk Create Account. To wszystko. Twoje konto jest aktywne. Pamiętaj tylko, że konto to musi zostać opłacone przelewem do sponsora w ciągu kolejnych 24 godzin. Jeśli wpłata nie została wysłana, to konto zostanie usunięte z bazy platformy. Zalecam tworzyć konto wówczas, gdy mamy już wymagany minimalny depozyt na portfelu Bitcoin.

 

| Czynności, które należy wykonać po pierwszym zalogowaniu się na platformę

Pierwszą a zarazem najważniejszą rzeczą po zalogowaniu jest uzupełnienie profilu o nasz adres portfela Bitcoin. Jest to koniecznie z tego względu, gdyż to właśnie na ten adres będziemy otrzymywać Bitcoiny od poleconych. W tym celu należy przejść do zakładki  Wallet → Bitcoin Wallet. Następnie kliknij w przycisk Add Your Wallet i wypełnij poniższy formularz:

takefund-dodaj-portfel-inwestycjewinterneciepl

take.fund dodaj adres bitcoin

Opis poszczególnych pól:

 • Wallet Website – nazwa, która będzie opisywać dany adres portfela. Możesz wpisać cokolwiek. Służy to do tego aby było Ci łatwiej zarządzać adresami;
 • Wallet Address – wpisujemy ciąg znaków naszego portfela (np. 2F205N205N2052H25);
 • Pytanie zabezpieczające – odpowiadasz na to pytanie, które podałeś w procesie rejestracji konta na platformie.

Klikasz w Submit i to wszystko. Portfel został przypisany do konta na platformie. Od tego momentu będziesz na niego otrzymywał zarobione pieniądze.

 

Drugą czynnością jest opłacenie konta sponsora w ciągu 24 godzin od utworzenia konta. Oto krótka instrukcja jak to wykonać:

 1. Na głównym ekranie konta (Dashboard) kliknij w przycisk Upgrade To Next Stage.
 2. W kolejnym oknie otrzymasz informacje na temat tego do kogo i ile części Bitocina musisz wysłać. W moim przypadku wygląda to tak:
  takefund-wyslij-bitcoiny-inwestycjewinterneciepl
  Czerwoną strzałką zaznaczyłem adres Bitcoin, na który musimy wysłać środki.
 3. Po wysłaniu środków, poniżej znajduje się formularz, gdzie uzupełniamy potwierdzając wysłanie pieniędzy. Ja do wysyłania pieniędzy używam internetowego portfela na Blockchain.info. Na obrazku poniżej strzałką zaznaczyłem kod transakcji, który należy skopiować do wniosku pod sponsorem oraz wpisać wysłaną kwotę:
  takefund-potwierdzenie-transakcjil-inwestycjewinterneciepl
  takefund-potwierdzenie-transakcji-formularz-inwestycjewinterneciepl

To wszystko. Od teraz czekamy aż blockchain wykona chociaż 1 potwierdzenie nadania bitcoinów. Wówczas platforma Take.Fund automatycznie odnotuje ten fakt i aktywuje nam konto. Od tego momentu jesteśmy aktywnymi użytkownikami systemu i możemy odbierać aktywnych poleconych.

 

| Podsumowanie

W programie jestem od 13 Grudnia 2016. Do tej pory mam 31 poleconych (również spady od mojego sponsora). W całym systemie jest niecałe 200 aktywnych użytkowników.

takefund-moje-inwestycje-inwestycjewinterneciepl

Program póki co jeszcze mało reklamowany za granicą, dlatego wchodząc już teraz do programu mamy być szansę na samej górze matrycy i zarabiać później jeszcze więcej i szybciej. A inwestycja początkowa w wysokości około 80 złotych to naprawdę niewielkie pieniądze jak na możliwości zarobkowe, które możemy otrzymywać na kolejnych poziomach. Ja już w programie jestem i zachęcam do przetestowania również i Was. Już pierwszy aktywny polecony gwarantuje zwrot wpłaconych pieniędzy :-)

 

Dołącz do programu i odbierz poleconych

 

Ważna informacja! Blog ma jedynie charakter edukacyjny i informacyjny, nie namawiam nikogo do deponowania środków w programach które zamieszczam na jego łamach. Pamiętaj zatem, że są to programy dużego ryzyka, które mogą spowodować utratę środków. Nie ponoszę, żadnej odpowiedzialności za straty wynikające z Twoich decyzji. Podejmuj je świadomie!

21 Komentarzy
  • Warto :-) Program praktycznie na początku drogi i bez szerszej promocji za granicami naszego kraju. Może być ciekawie.

   Oceń komentarz:
  • Najłatwiej i najszybciej to użycie blockchain.info Jednak nie trzymaj tam dużo pieniędzy. Na dniach zrobię poradnik o otwieraniu portfeli oraz ich zasilaniu :-) Wówczas będziesz mógł sobie dopasować bezpieczeństwo i komfort użycia do własnych potrzeb.

   Oceń komentarz:
   • Ale doladowanie konta nie posiadajac karty kredytowej/debetowej trwa 2-3 dni. Konto przestanie byc aktywne po 24 h na take fund… Patowa sytuacja

    Oceń komentarz:
   • Najprostszy i najszybszy sposób na wykonanie tego w ciągu 1 dnia to:
    1. Założyć portfel na Blockchain.info
    2. Założyć konto na giełdzie Bitmarket
    3. Przelać pieniądze szybkim przelewem.
    4. Kupić Bitcoiny
    5. Przelać na portfel Blockchain
    6. Wpłacić z portfela do Take.Fund

    Całość nie powinna zająć dłużej niż dzień (łącznie z weryfikacją konta na Bitmarket). Sam używam ta giełdę od dawna i polecam szczerze.

    Dlatego też zakładać konto na take.fund najlepiej, gdy ma się już na portfelu Bitcoiny. W Twojej sytuacji się nic nie dzieje. Konto po prostu zostanie usunięte i możesz je jeszcze raz założyć za kilka dni :-)

    Oceń komentarz:
   • Zdążyłem ;) I teraz mam po prostu czekać az ktos mi wplaci 2 razy 0,02 zebym mogl wejsc na wyzszy poziom wplacajac komus 0,03 ?

    Oceń komentarz:
   • Tak, teraz czekasz aż będziesz miał aktywnych poleconych na pierwszym poziomie. Możesz ich mieć tylko dwóch. Jeśli będzie więcej, to automatycznie zostaną przydzieleni niżej do poleconych :-) Możesz już wpłacić 0.03 BTC ale do póki nie zamkniesz pierwszego poziomu to nie otrzymasz prowizji z drugiego (pomimo tego, że już go opłaciłeś).

    Oceń komentarz:
 1. Jest możliwość zakupu BTC poprzez platformę bitcoinową, np https://www.4coins.pl/. Bezpośrednio z konta, BTC pojawiają się w godzinę. Można tez używam wewnętrznego portfela 4coins, ale jak wspomniano wcześniej – lepiej nie trzymac tam znaczących sum (czyli powyżej 1BTC warto pomyśleć o czymś innym).

  Programy tego typu zwalniają (nie zamykają, zwalniają) przy ok. 250.000 użytkowników. Tutaj mamy na dzień dzisiejszy 200 osób.

  Oceń komentarz:
  • Jak najbardziej można skorzystać z tej formy. Jednak trzeba liczyć się z tym, że cena Bitcoina będzie nieco wyższa niż na giełdach. Ale jeśli komuś zależy na czasie to faktycznie może zrobić to poprzez sprawdzone kantory wymian Bitcoin.

   Oceń komentarz:
  • Faktycznie, program słabo reklamowany. Również trochę cena Bitcoina pewnie odstrasza ludzi. Jednak dzisiaj poleciała ona do dołu, więc może jeszcze do programu przybędzie więcej aktywnych osób :-) Gratuluję zapełnionego poziomu!

   Oceń komentarz:
 2. Ciekawy temat, warto się nim zainteresować i być może spróbować :) Pytanie – jak z bezpieczeństwem takiej inwestycji? Pozdrawiam

  Oceń komentarz:
  • Z bezpieczeństwem to tak samo jak w innego tego typu programach. Jeśli będziesz miał przynajmniej jednego aktywnego poleconego to już kapitał się zwraca na pierwszym poziomie :-)

   Oceń komentarz:
 3. Ważna informacja na temat programu:
  “od 14 Styczna 00:00 – czas serwera. Take FUND , zmienia zasadę funkcjonowania programu jeśli chodzi o upgrades – do tej pory był to miesiąc – TERAZ BĘDZIE ROK – każdy będzie miał sporo czasu na zbudowanie struktury i powielenia tego w kolejnym roku funkcjonowania programu. Do tego było sporo emaili. ”

  Zatem nie musimy co miesiąc przelewać od nowa aby upgradeować konta. Wystarczy raz na rok na danym poziomie :-)

  Oceń komentarz:
   • U mnie też po 12 dniach spadł polecony ale nie zrobił wpłaty :( Pomysł dobry, ale ludzie coś mało chętni.

    Oceń komentarz:
   • Prawdą jest, że program bardzo słabo reklamowany na świecie. Jednak subskrypcja na rok powinna przełożyć się na lepsze wyniki niż comiesięczna opłata. Czas pokaże jak to wyjdzie w rzeczywistości.

    Oceń komentarz:
  • I miałeś racę. Program nie pokonał próby czasu. Mało kto dołącza. Przenoszę do ZAKOŃCZONYCH.

   Oceń komentarz:

Dodaj komentarz