DZIENNIK INWESTORA [2017] zestawienie informacji na temat projektów w które obecnie inwestuję

ocena:

Dziennik inwestora to miejsce, gdzie będę się z Tobą dzielił informacjami o tym gdzie obecnie inwestuję przez internet. Tworzę ten wątek w dużej mierze dlatego, iż nie zawsze na łamach bloga ukazują się wszystkie programy w których aktualnie jestem. Przede wszystkim jest to spowodowane tym, że nie zawsze mam czas aby wykonać pełny opis danego programu co jest bardzo czasochłonne. Zatem wszystkie programy w których obecnie inwestuję będą znajdować się w tym miejscu.

Czytaj całość →

Paidverts 2.0 nowa odsłona programu do zarabiania na paczkach reklamowych - ponad $5.400 zysku z poprzedniej wersji

ocena:

Paidverts powraca! 22 Lipca nastąpił oficjalny re-launch platformy po bardzo długim czasie słabszej egzystencji. Sporo czasu im to zajęło ale nareszcie coś się dzieje. Zmieniło się trochę rzeczy – nawet logo, zatem można oficjalnie powiedzieć, że mamy Paidverts 2.0. Czy zatem warto ponownie wejść do programu? Na to i inne pytania postaram się odpowiedzieć w dalszej części wpisu.

Czytaj całość →

[ZAKOŃCZONY] DigAdz paczki reklamowe od $1 z roi 150%

ocena:

Ostatnio wpadł mi w oko program, który najprawdopodobniej stanie się mega hitem jak wystartuje. Mowa oczywiście o DigAdz – nowym programie revenue share, który oferuje inwestorom zysk 150% od każdego złożonego depozytu. Program jest w fazie pre-launch i już w ciągu 2 dni zdobył sobie rzeszę ponad 3.000 użytkowników co jest niebywałym osiągnięciem. Refback 5% od pierwszego złożonego depozytu dla każdego, kto zapisze się do programu z mojego polecenia 🙂 W końcu po wielu dniach oczekiwania program wystartował.  Mamy tutaj do czynienia praktycznie z wierną kopią znanego nam programu PaidVerts. Jeżeli więc wcześniej mieliście z nim styczność, to obsługa tego programu nie powinna sprawić Wam trudności.

Czytaj całość →