[SCAM] BitLuna.org – Ciekawy Program Revenue Share z Paczkami do 130% – Stałe Naliczenia do 2.5% Dziennie – Własna kryptowaluta LUNAcoin

Zwykły wpis
Oceń wpis:

bitluna-revenue-share-roi130-paczki-reklamowe-5-dolarow-inwestycjewinterneciepl

BitLuna to program, któremu przyglądam się od kilku tygodni. W samej fazie pre-launch zrzeszył (jeśli wierzyć statystykom) prawie 100.000 użytkowników. W dużej mierze jest to zasługa tego, że na start program oferuje darmowe $10. Oficjalnie wystartował 29 stycznia i już nalicza pomiędzy 1.25 a 2.5 procent od zakupionej paczki. Koszt pojedynczej paczki to tylko 5 dolarów. Po więcej szczegółów zapraszam do środka.

Czytaj całość

Procesory Płatnicze – Lista Metod Płatności Do Programów Inwestycyjnych

Zwykły wpis
Oceń wpis:

procesory-platnicze-lista-portfeli-internetowych-inwestycjewinterneciepl

Procesory płatnicze to nic innego jak portfele internetowe, które pośredniczą przy transferze pieniędzy pomiędzy programami lub użytkownikami. Bez nich bardzo trudno (a czasem wręcz niemożliwe) byłoby złożenie depozytu w danej inwestycji. Jedne są bezpieczniejsze, drugie nieco mniej. Który zatem wybrać? Zapraszam do zapoznania się rankingiem procesorów płatniczych.

Czytaj całość

[K]antorro – wymiana walut – skup i sprzedaż – Bezpiecznie i Profesjonalnie! Przelewy z mBank

Zwykły wpis
Oceń wpis:

kantor-wymiany-walut-kryptowalut-inwestycjewinterneciepl

Zapraszam serdecznie do skorzystania z mojej oferty kupnasprzedaży i wymiany środków z procesorów płatniczych oraz Bitcoin. Korzystam z takich procesorów jak:  STP, PM, PAYZA, PAYEER, OKPAY, PAYONEER oraz PAYPAL Wymiana tylko i wyłącznie poprzez wpłatę na konto w  mBankNie uznaję wysyłania skanów nadania przelewu itp. Czekam na zaksięgowanie wpłaty po czym puszczam przelew na dany procesor.

Czytaj całość