AdvCash – Procesor Płatniczy – Recenzja

Zwykły wpis
Oceń wpis:

advcash-portfel-internetowy-recenzja-inwestycjewinterneciepl

Advcash to kolejny z procesorów płatniczych dostępnych na rynku. Jest on stosunkowo młody ale działa bez zastrzeżeń i prężnie się rozwija. Z dnia na dzień coraz więcej wszelkiej maści programy dodają go do swojej oferty. Tak było niedawno chociażby w przypadku programu Paidverts. A to tylko jeden z przykładów tego, że procesor pomału i coraz odważniej wkracza na rynek i będzie się z czasem mocno liczył. Zatem czas na recenzję tego środka płatniczego.

Czytaj całość

Payeer – Procesor Płatniczy – Opinie

Zwykły wpis
Oceń wpis:

payeer-opinie-procesor-platniczny-karta-platnicza-inwestycjewinterneciepl

Obracając się w inwestycjach przez Internet, należy posiadać konta na kilku ważnych procesorach płatniczych, które pozwolą wysłać i odebrać środki z programu. Jednym z najczęściej używanych i najlepszych procesorów jest właśnie Payeer. Cechuje się on bardzo niskimi opłatami za transfer środków oraz każdy użytkownik może wyrobić sobie kartę kredytową MasterCard bez żadnych opłat. Jeśli więc planujesz inwestować bądź zarabiać w Interncie, to zdecydowanie musisz posiadać konto na tym procesorze płatniczym.

Czytaj całość

Payoneer – Procesor Płatniczy – Odbierz $35 na start z kartą MasterCard

Zwykły wpis
Oceń wpis:

payoneer-procesor-platniczy-mastercard-bonus-25-dolarow-inwestycjewinterneciepl

Parę tygodni temu z ciekawości i po dobrych opiniach w sieci założyłem konto w Payoneer. Jest to serwis, który obsługuje płatności on-line oraz udostępnia użytkownikom kartę płatniczą MasterCard połączoną z kontem, dzięki czemu możemy w każdej chwili i dowolnego miejsca na świecie wypłacić zgromadzone na niej środki. To co przemawia za tym procesorem to fakt, iż coraz więcej różnych programów zaczyna go używać na swoich witrynach, oferują lepsze kursy wymiany niż np. PayPal oraz na start można zgarnąć aż $35. Po więcej informacji zapraszam do wpisu.

Czytaj całość