DZIENNIK ZARABIANIA [2017] Lista aktualnych programów w których zarabiam i inwestuję

Zwykły wpis
Oceń wpis:

dziennik-zarabiania-pan-inwestor-inwestycjewinterneciepl

Dziennik zarabiania to miejsce, gdzie będę się z Tobą dzielił informacjami o tym gdzie obecnie zarabiam i inwestuję przez internet. Tworzę ten wątek w dużej mierze dlatego, iż nie zawsze na łamach bloga ukazują się wszystkie programy w których aktualnie jestem. Przede wszystkim jest to spowodowane tym, że nie zawsze mam czas aby wykonać pełny opis danego programu co jest bardzo czasochłonne. Zatem wszystkie programy w których obecnie zarabiam będą znajdować się w tym miejscu.

Czytaj całość

Dziennik Kontrakty CFD – Kontrakty Różnicy Kursowej by Pan Inwestor®

Zwykły wpis
Oceń wpis:

dziennik-kontrakty-cfd-forex-roznicy-kursowej-by-pan-inwestor-inwestycjewinterneciepl

Dziennik Kontrakty CFD to miejsce w którym będę się z Wami dzielił swoimi zagraniami na rynkach kontraktów. Posłuży mi również za miejsce, gdzie będę mógł na bieżąco sprawdzać swoje statystyki. Oczywiście zapraszam do śledzenia wątku, bo również i Wy możecie podążać za moimi zagraniami i zarabiać razem (bądź też tracić czego nikomu z nas nie życzę). Zapraszam do śledzenia!

Czytaj całość

DZIENNIK PRACY # Pay Per Install # Minimum 300 złotych dziennie

Zwykły wpis
Oceń wpis:

dziennik-pracy-300-pln-inwestycjewinterneciepl

Witajcie! W tym wpisie chciałbym pokazać Wam, że zarabianie przez internet wcale nie musi być trudne, mozolne a zarazem kosztowne. Tak się złożyło, że właśnie startuję z pewną stroną (świeża, nowa domena bez historii), którą mam zamiar wypromować i zmonetyzować z niej ruch. Będzie to strona multi-niszowa, dlatego też konkurencja będzie spora ale myślę, że z czasem minimalne założenie jakim jest zarabianie 300 złotych dziennie (w granicy 80-100 dolarów) zostanie wykonane i strona będzie pasywnie zarabiać bez większego nakładu pracy. Zarabiał będę poprzez Pay Per Install. Jeżeli również jesteś zainteresowany w jaki sposób to robię, jakimi narzędziami się posługuję, gdzie i jak promuję to zapraszam do środka.

Czytaj całość