Ranking Giełd Kryptowalut [2017] zestawienie najlepszych giełd kryptowalut (polskich i ogólnoświatowych) na podstawie opinii osób aktywnie handlujących

Ranking Giełd Kryptowalut powstał z Waszej inicjatywy. Otrzymywałem wiele pytań o to na jakich giełdach handluję. I nie mam nic przeciwko odpisywaniu na Wasze maile (bardzo to lubię), lecz stwierdziłem, że przydałby się taki większy ranking dla szerszej publiczności 🙂 W ten oto sposób (podobnie jak to ma miejsce z rankingiem brokerów cfd oraz rankingiem brokerów forex) stworzyłem tę podstronę, gdzie to Wy swoimi głosami ocenicie ich działanie.

 

Jak działa ranking giełd kryptowalut

Po pierwsze: to Wy tworzycie ten ranking.

Po drugie: w komentarzu poniżej masz możliwość dodania swojej opinii na temat danej giełdy kryptowalut. Odpowiedź musi zawierać nazwę giełdy (ewentualnie link) + kilka słów o niej. Możesz również dodać końcową ocenę np. 5/10, 8/10 itp. Pozwoli to na precyzyjniejsze wyłonienie najlepszych giełd kryptowalut na rynku.

Po trzecie: raz w miesiącu będę zliczał wszystkie komentarze i dodawał informację w rankingu. Z czasem pozwoli to na wyłonienie tych giełd, które zostały sprawdzone przez czytelników bloga i mają z nimi najlepsze doświadczenia.

Nie dajmy się doić przez nieuczciwe giełdy. Pomóż stworzyć ten ranking jak najbardziej rzetelnie. Dzięki temu wiele osób oszczędzi sobie pieniędzy czy nerwów.

Oto jak prezentuje się ranking obecnie:

 

 ↓ Ranking Polskich 

 Giełd Kryptowalut ↓ 

ostatnia aktualizacja: 20 Grudnia 2017

 

 2. Miejsce
(liczba głosów: 1)
Min. depozyt: brak minimum
Depozyty przez: przelew bankowy bądź wpłata kryptowalutami
Kryptowaluty: Bitcoin, Bitcoin Gold, Bitcoin Cash, Litecoin, LSK, Dash
Waluty: PLN, EUR, USD
Rok założenia: 2013
Kraj pochodzenia: Polska
Polskojęzyczny serwis: TAK + wsparcie 24/7
załóż konto na giełdzie

 

 

1. Miejsce
(liczba głosów: 2)Min. depozyt: brak minimum
Depozyty przez: przelew bankowy bądź wpłata kryptowalutami
Kryptowaluty: Bitcoin, Bitcoin Gold, Bitcoin Cash, Litecoin
Waluty: PLN, EUR, USD
Rok założenia: 2014
Kraj pochodzenia: Polska
Polskojęzyczny serwis: TAK + wsparcie 24/7załóż konto na giełdzie
 3. Miejsce
(liczba głosów: brak danych)

 

 ↓ Ranking Zagranicznych 

 Giełd Kryptowalut ↓ 

ostatnia aktualizacja: 20 Grudnia 2017

 

 2. Miejsce
(liczba głosów: brak danych)

 

 

1. Miejsce
(liczba głosów: brak danych)
 3. Miejsce
(liczba głosów: brak danych)

 


 

Podsumowanie

Polską giełdą kryptowalut z której korzystam najczęściej (i chyba od początku jej działalności) jest Bitmarket. Natomiast z ogólnoświatowych używam Huobi, Bitfinex oraz Bitstamp. Są to giełdy, które nie sprawiają mi problemów od początku ich działalności.

Mało popularne coiny przeważnie kupuję na Poloniex (o ile nie występują na w/w giełdach).

To tyle ode mnie. Reszta należy do Was! Piszcie co myślicie na temat danej giełdy i pomóżcie stworzyć najlepszy ranking giełd kryptowalut w Polsce.

Ps. Nie zapomnij ocenić rankingu poniżej ↓

 

Podsumowanie artykułu:
Data dodania:
Opis artykułu:
Najbardziej rzetelny ranking giełd kryptowalut oparty tylko i wyłącznie na głosach czytelników.
Ocena artykułu:
51star1star1star1star1star
oceń wpis:3 głosy4.75

8 komentarzy do “Ranking Giełd Kryptowalut [2017] zestawienie najlepszych giełd kryptowalut (polskich i ogólnoświatowych) na podstawie opinii osób aktywnie handlujących

  1. zdecydowanie bitmarket z polskich gield. obcojezyczne do gustu i przypadla mi gielda poloniex. szkoda tylko ze nie kazda kryåtowalute mozna trzymac na portfelu i boje sie zeby ta gielda sie nie zmyla szybko bo wtedy troche poplyne

    1. Dzięki za opinie 🙂 Poloniex to wielka loteria. Któregoś dnia może zniknąć z rynku. Zresztą jak każda inna giełda. Po prostu nie trzymać na nich kryptowalut w perspektywie dłuższego okresu. Jedynie jeśli się myśli o daytradingu.

  2. jak myslicie, bitcoin pojdzie do gory jeszcze?? i pomyslec ze mialem w tysiacach ich pare lat temu 🙁 biednemu zawsze wiatr w oczy

    1. Ciężko było przewidzieć, że Bitcoin aż tak skoczy do góry. Wiele osób pluje sobie teraz w twarz, że spanikowało i się wyprzedało za wcześnie. Lepiej pogódź się z tym i idź do przodu, bo inaczej nic z tego dobrego nie wyniknie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *