OneHash – Bitcoinowa Platforma Do Obstawiania Zakładów Sportowych – 100% Anonimowości

Zwykły wpis
Oceń wpis:
Ten tekst przeczytasz w ciągu 5 minut

onehash-zaklady-bukmacherskie-bitcoin-anonimowe-100procent-inwestycjeiwnterneciepl

Jakiś czas temu zastanawiałem się czy istnieją zakłady bukmacherskie bitcoin, które umożliwiają anonimową i bezpieczne zawieranie zakładów. I tak od strony do strony natknąłem się na pewien fajny projekt jakim jest OneHash. Całość jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu w zasadzie tylko wpisujemy adres naszego portfela, obstawiamy zakład i czekamy na jego rozstrzygnięcie. Nie podajemy żadnych danych. Baaa – nawet nie musimy zakładać konta – wystarczy sam adres portfela :-) Zapraszam do recenzji.

| OneHash i jego historia

Z informacji do których udało się mi dotrzeć wynika, że sama platforma ruszyła gdzieś w drugim kwartale 2014 roku. Znalazłem ich na polskim forum dotyczącym wszystkiego, co związane jest z Bitcoinem. Temat założył użytkownik o tej samej nazwie co platforma. W związku z tym myślę, że może być to nawet projekt z polskimi korzeniami. Jednak nie udało się mi tego ustalić do końca.

Na samej stronie w dziale kontakt nie ma nic oprócz formularza kontaktowego. Z danych rejestratora domeny też niewiele możemy się dowiedzieć. Sama platforma OneHash jest po angielsku,  hiszpańsku i portugalsku. I tutaj właśnie mi to nie pasuje, bo raczej mielibyśmy również wersję PL ;-) No ale mniejsza o to. Grunt, że platforma pozwala na anonimowe zakłady i wypłaca.

Więcej o nowościach na platformie można znaleźć na ich profilach społecznościowych oraz na oficjalnym blogu:

Blog: https://blog.onehash.com/

Facebook: http://facebook.com/onehashcom

Twitter: http://twitter.com/onehash_com

Instagram: http://instagram.com/onehash_com

Dodatkowe informacje podawane są również na forum.bitcoin.pl

 

| Jak działa platforma

W odróżnieniu od typowego serwisu bukmacherskiego, tutaj nie obstawiamy przeciwko bukmacherowi ( OneHash) a stajemy do walki na przeciwko innym użytkownikom. Zatem mnożnik (kurs) zakładu będzie się dynamicznie zmieniał w zależności od sumy Bitcoinów znajdującej się w puli i od wysokości zakładów innych użytkowników. Końcowy wskaźnik może się zmieniać aż do momentu rozpoczęcia spotkania, zatem wygrana będzie proporcjonalnie wyższa bądź niższa.

Platforma też musi zarabiać, więc pobiera 1% sumy puli.

Dostępne kategorie sportowe:

 • koszykówka
 • piłka nożna
 • futbol amerykański
 • hokej
 • baseball
 • walki mma
 • krykiet
 • tenis
 • sporty motorowe
 • e-sport
 • specjalne wydarzenia

 

| Jak zacząć obstawiać na platformie OneHash

I teraz przechodzimy do jednej z najlepszej części samej idei tej platformy. Zakłady bukmacherski bitcoin na OneHash można w zasadzie wykonywać na dwa sposoby:

 • zupełnie anonimowo – wpisując tylko adres portfela na jaki chcemy otrzymać ewentualną wygraną i wysłać na wskazany adres portfela kwotę na zakład
 • zakładając mini konto – podajemy tylko adres e-mail oraz tworzymy hasło.

I to wszystko. Zapewne znajdą się użytkownicy, którzy będą chcieli wykorzystać pierwszą metodę ale i tacy, co chcą posiadać historię dokonanych zakładów (wówczas założą sobie konto).

 

| Co potrzebujemy aby zacząć grać?

W odróżnieniu od innych platform nie używamy tutaj prawdziwych pieniędzy czy kart kredytowych do zasilania konta. Robimy to wszystko za pomocą kryptowaluty jaką jest Bitcoin. Zatem osoby, które znają temat nie będą miały z tym większego problemu. Jednak dla nowicjuszy krótka instrukcja:

1 | Załóż darmowy portfel Bitcoin – możesz to zrobić w wielu miejscach i na wiele sposobów. Sam osobiście używam do tego celu platformę blockchain.info Jest to portfel online i masz do niego dostęp z każdego miejsca na świecie.
2 | Kup Bitcoiny – do tego celu możesz skorzystać z bardzo dobrej polskiej giełdy kryptowalut jaką jest Bitmarket.pl
3 | Przelej Bitcoiny na portfel (punkt 1) – będzie Ci łatwiej zarządzać i przelewać wymagane kwoty na OneHash

I to w zasadzie wszystko czego potrzebujesz. Zapraszam do dalszej części wpisu.

 

| Obstawiamy pierwszy zakład

Poniżej zamieszczam krótką instrukcję do tego w jaki sposób złożyć zakład. Jest to identyczny sposób postępowania niezależnie od tego czy mamy konto na platformie czy robimy to anonimowo.

 

Krok 1

Na głównej stronie wyszukujemy interesujące nas spotkanie. W moim przypadku będzie to walka UFC (Eddie Alvarez vs Conor McGregor):

Dostępne oferty na OneHash

Dostępne oferty na OneHash

 

Krok 2

Następnie klikam w BET przy zawodniku, którego chciałbym wytypować do wygranej (w tym przypadku Conor):

onehash-zaklady-bukmacherskie-bitcoin-inwestycjeiwnterneciepl

Wybierz zwycięzcę, którego chcesz wytypować

 

Krok 3

Wklej swój adres portfela Bitcoin z którego wyślesz kwotę na zakład i odbierzesz ewentualną wygraną:

Wpisz adres BTC aby zapłacić i otrzymać wygraną

Wpisz adres BTC aby zapłacić i otrzymać wygraną

 

Krok 4

W kolejnym okienku możesz jeszcze zmienić swój adres portfela (strzałka nr 1) lub skopiować adres portfela ze strzałki nr 2 i wysłać Bitcoiny na zakład (nie zamykaj tej strony!):

Dane do wysłania pieniędzy na zakład

Dane do wysłania pieniędzy na zakład

 

Krok 5

Po wysłaniu wymaganej kwoty z własnego portfela na wskazany wcześniej adres otrzymasz informację o odnotowaniu zawarcia zakładu:

Potwierdzenie zawarcia zakładu. Możesz wpisać adres e-mail na jaki otrzymasz kopie potwierdzenia i informację o zakończonym zakładzie.

Potwierdzenie zawarcia zakładu. Możesz wpisać adres e-mail na jaki otrzymasz kopie potwierdzenia i informację o zakończonym zakładzie.

Gotowe! Teraz nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać na rozstrzygnięcie spotkania. Z reguły administracja wprowadza oficjalny wynik zaraz po jego zakończeniu ale zdarza się, że czasem to trwa nawet kilka godzin. Jednak gdy wynik jest już wprowadzony, to system automatycznie rozlicza zakład i wysyła wygraną kwotę do zwycięzców.

 

| Podsumowanie

Program ciekawy i warty uwagi dla osób, które lubią obstawiać mecze i poczuć dreszcz emocji przy tym. W dodatku dochodzi do tego element wahania kursu samego Bitcoina, więc w przypadku wygranej może to być kwota jeszcze wyższa niż przypuszczaliśmy. Przejrzystość i prostota sprawia, że użytkuje się OneHash bardzo szybko i łatwo. Póki co nie widzę na rynku żadnej, wartej uwagi konkurencji. Warto chociaż przetestować :-)

 

Obstawiaj mecze na OneHash

 

5 Komentarzy
 1. Rozważam obstawienie zwycięstwa Rosberga na koniec sezonu. Praktycznie wszystkie zakłady na Hamiltona ale mam przeczucie, że jednak nie wygra ;-) Co o tym sądzicie?

  Oceń komentarz:
 2. nie polecam tego serwisu. Przegrasz to chwila moment i bet jest rozwiązany jak wygrasz to musisz pisać do suportu i błagać o to co ci się należy. ŻAL

  Oceń komentarz:
  • Gram od początku i wygrana idzie automatycznie po rozliczeniu zakładu. Jesteś pewien, że podałeś odpowiedni adres BTC?

   Oceń komentarz:

Dodaj komentarz