O mnie i blogu krótka historia


 

Cześć! Jestem Łukasz i prowadzę tego bloga tak naprawdę od marca 2014 roku. Starałem się żeby był on przejrzysty i tak skonstruowany aby każdy się na nim bez problemu odnalazł. Oprócz bloga prowadzę jeszcze kilka serwisów internetowych związanych z finansami. Utrzymuję się tylko i wyłącznie z zarobków internetowych, blogowania i inwestycji. Jednym słowem sam jestem dla siebie szefem 😉

Punktem zwrotnym w założeniu bloga był moment, gdy tak naprawdę pomału traciłem kontrolę nad tym, gdzie i ile pieniędzy mam zainwestowane. Dlatego w pewnym sensie jest on dla mnie takim dziennikiem inwestycyjnym, gdzie mam czarno na białym opisane w jakim programie ile mam zdeponowanych środków. Cieszę się, że również znalazło się grono osób, które śledzą moje poczynania i sami również próbują swoich sił w inwestycjach. Prowadzona z Wami dyskusja jest budująca, dzięki czemu systematycznie pojawiają się kolejne wpisy. Dlatego mam do Ciebie ogromną prośbę – jeśli cokolwiek co przeczytasz na blogu uznasz za wartościowe, to koniecznie o tym napisz. Każdy potrzebuje takiego bodźca czy dopingu do dalszego działania. Ja również.

Uwielbiam czytać. Najczęściej wybieram pozycje związane z pieniądzem, rynkami finansowymi oraz samodoskonaleniem. W swojej skromnej biblioteczce posiadam kilkadziesiąt różnych publikacji, które stopniowo będę Wam przybliżał.

Lubię poznawać nowych, wartościowych ludzi oraz dzielić się swoją wiedzą. Jeżeli zatem czujesz, że chcesz się ze mną skontaktować, porozmawiać to nie krępuj się – skorzystaj z formularza kontaktowego. Na każdą wiadomość odpiszę w nie dłuższym czasie niż 48 godzin a z reguły jest to o wiele szybciej.

Znajdziesz mnie również na kilku tematycznych forach (kliknij w poniższe linki aby przejść do profili):

Miłego czytania i oczywiście wysokich zarobków!
Pan Inwestor