Konkurs Edycja II – głosowanie

Przechodzimy do decydującej fazy konkursu. Ankieta pojawi się tutaj dokładnie 4 Lutego 2015 roku o godzinie 00:01 czasu serwera. Od tego momentu, każdy z czytelników będzie mógł oddać swój jeden głos na najlepszą według niego odpowiedź konkursową (można głosować na siebie). W pozycjach są podane odpowiedzi konkursowiczów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu. Część odpowiedzi jest ‘ucięta’, ze względów na ograniczenia skryptu. Dlatego wystarczy kliknąć obok danej wypowiedzi w LINK aby przejść i zobaczyć ją w całości.

Głos można oddać tylko raz i nie ma możliwości jego zmiany. Do głosowania możecie zapraszać znajomych, rodzinę i inne osoby. To od Was teraz zależy ile głosów zdobędziecie. Można promować swoje kandydatury na innych blogach, forach czy portalach. Zabrania się tylko używania botów oraz innych systemów wspomagających nieuczciwe głosowanie. Skrypt zbiera wiele danych, więc wszystkie podejrzane głosy będą odejmowane od wyniku z zakończenia głosowania i pomniejszone w oficjalnym ogłoszeniu konkursu.

.

[poll id=”4″]

.

Głosowanie potrwa do godziny 23:59 18 Lutego 2015 roku.  Po zliczeniu i sprawdzeniu głosów oficjalne wyniki zostaną podane najpóźniej 20 Lutego 2015 roku w tym temacie. Nagrody zostaną wysłane najpóźniej do 22 Lutego 2015 roku.

// Zaczynają pojawiać się głosy, które pochodzą od jednego dostawcy, poprzez zmianę IP ale z tego samego urządzenia w równych odstępach czasowych. To wszystko widać, bo skrypt ma ogromną liczbę zabezpieczeń zapobiegającym sztucznemu nabijaniu. Przypominam, że nie będą one zaliczane do końcowego wyniku. //