Inwestycje w internecie – iluzja czy szansa na realne i systematyczne zyski? sprawdzę to na własnej skórze inwestując prawdziwe pieniądze a efektami podzielę się na blogu

Cześć! Nazywam się Łukasz i jestem autorem kilku blogów poświęconych tematyce finansowej. Jednym z nich jest ten, na którym się obecnie znajdujesz: Inwestycje w Internecie. Stworzyłem go w celu przeprowadzenia ostatecznego dowodu na to, czy w internecie faktycznie można inwestować z dobrym rezultatem.

W każdy opisany sposób na blogu zainwestuję prawdziwe pieniądze. Wszystko będzie udokumentowane czarno na białym aby nie było niedomówień. Zero ściemy – tylko prawdziwe wyniki! Zatem masz stuprocentową gwarancję, że wyniki przedstawiane na blogu będą realne. Pozwoli Ci to zobaczyć, czy dany sposób inwestycji w Internecie jest dochodowy czy może lepiej się od niego trzymać z daleka. Co miesiąc będę robił podsumowanie dotychczasowych zysków (lub strat) na danym sposobie. Zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości – czas wszystko zweryfikuje.

Parę słów o mnie i blogu

Wielu stałych czytelników poprzedniej wersji bloga mnie już zna. Te osoby, które są tutaj pierwszy raz zapraszam do zapoznania się z moją osobą na stronie PanInwestor.pl. Tego bloga prowadzę od kilku ładnych lat. Początki sięgają aż 2013 roku, gdy pierwszy raz opublikowałem wpis na blogu (niestety ale już go nie ma z racji uruchomienia nowej, odświeżonej wersji bloga). Przez ten czas zainwestowałem w różnego typu programy i systemy. Jedne z lepszym skutkiem, inne z gorszym. Jednak podsumowując cały ten okres mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Internet dał zarobić na inwestowaniu 🙂 Aby nie być gołosłownym, to w dużej mierze zarobiłem na takich programach jak Paidverts (+24.000 złotych), Disign Partner (+ kilkanaście tysięcy zł) czy GoldenChase (około 6 tysięcy złotych). Wszystkie te programy można sobie wygooglować i poczytać więcej na ich temat. Większość z nich już nie działa ale gdy przeżywały swój rozkwit, to pozwalały na zarabianie.

Kwestie finansowe to jedno ale doświadczenie, które zebrałem na przestrzeni lat pozwoliło mi na to, aby móc bardziej rozsądniej i rozważniej podchodzić do inwestowania pieniędzy. Zatem czas najwyższy aby przekuć to w generowanie jeszcze lepszych zysków.

Jednak z tego miejsca chciałbym przestrzec wszystkich, którzy myślą, że Inwestycje w Internecie to łatwy i prosty kawałek chleba. Otóż nie jest. Najgorsze co można zrobić, to zainwestować pieniądze w przypadkowy biznes. Każdego dnia Internet zalewany jest masą przeróżnych ofert do szybkiego wzbogacenia się. Jak grzyby po deszczu wyrastają "promotorzy", którzy za wszelką cenę próbują pozyskać naiwne osoby do biznesów, które akurat promują. Ty myślisz, że zarabiasz a oni zgarniają prowizję za polecenie. A ponieważ dołączyli do programu w miarę na początku, to mają największą szansę na zarobek. Ty niestety ale swoje szanse chociażby na odzyskanie pieniędzy masz w tym momencie bliskie zeru.

Inwestycje w Internecie? Tak, ale z głową!

I tutaj dochodzimy do sedna całego inwestowania w Internecie. Stracić można bardzo łatwo wybierając nieodpowiednie programy / projekty. Dlatego też zanim podejmiesz decyzję o zainwestowaniu swoich pieniędzy, to dobrze zapoznaj się z oferowanym sposobem inwestowania. Lepiej poświęcić na to kilka dni, przeczytać dostępne informacje w sieci czy przespać się z myślami niż później płakać nad rozlanym mlekiem.

Mówi się, że człowiek z natury jest leniwy. I coś w tym jest. Zawsze staramy się podejmować takie decyzje, które nie wymagają od nas wielkiego wysiłku. Jednak w przypadku, gdy dochodzi do sytuacji inwestowania własnych pieniędzy, warto jest się trochę wysilić i poszperać w Internecie. Wiele razy uratowało mnie przed utratą środków.

Ja jednak oferuję Ci coś innego. Nie podejmuj pochopnie decyzji. Przeczytaj tego bloga i zobacz, gdzie ja będę inwestował oraz z jakimi rezultatami. Przynajmniej masz 100% pewności, że wszystko co tutaj na blogu napiszę jest prawdą oraz jest przetestowane na własnej skórze. A uwierz, że obracając prawdziwymi pieniędzmi, człowiek zdecydowanie inaczej podchodzi do każdej inwestycji z osobna. Tutaj do gry oprócz chęci zysków dochodzą również wszelkiej maści rozterki i przemyślenia. Czasem działamy pod wpływem impulsu niż za tym, co podpowiada rozum. To wszystko będę się starał opisywać na blogu abyś drogi czytelniku wiedział, czego możesz się spodziewać gdy zdecydujesz się na inwestowanie własnymi środkami.

Skąd wziąć pieniądze na inwestycje?

Nie będę się tutaj rozpisywał. Każdy z osobna ma swoje sposoby. Jedni mają oszczędności. Drudzy z każdej wypłaty inwestują część środków. Dla tych, którzy chcieliby rozpocząć inwestowanie przez Internet mogą skorzystać z jednego z moich autorskich poradników. Mowa o systemie, który pozwala zarobić do kilku tysięcy złotych. Więcej o tym przeczytasz klikając w poniższy baner:

Podsumowanie

Blog Inwestycje w Internecie w poprzednich latach znacznie różnił się od tego, co możesz zobaczyć teraz. I właśnie chciałbym z tego miejsca wstawić grubą kreskę, która oddzieli tamten rozdział od obecnego. Wszystkie wpisy, które zostały opublikowane na blogu przed datą tego wpisu (24 Lipiec 2017) nie będę wliczał do podsumowań rocznych oraz całościowych zysków z inwestycji przez Internet. Jedyny program, który zostanie wciągnięty do tych statystyk to będzie e-promoteam.

W pewnym sensie zaczynam prowadzenie bloga od nowa. Jeśli zatem zaliczasz się do stałego odwiedzającego i widzisz nową odsłonę bloga, to nie zrażaj się. Po prostu chciałem wszystko uporządkować i iść w jednym kierunku zamiast w wielu. Myślę, że taka forma przedstawiania sposobów inwestowania pieniędzy przez Internet będzie czytelniejsza i bardziej zrozumiała zarówno dla Ciebie jak i mnie. Trochę poprzednich wpisów powróci na bloga w odpowiednim czasie. Chciałbym aby to wszystko miało ręce i nogi. A przede wszystkim aby było czytelniejsze dla innych odwiedzających. Mam nadzieję, że rozumiesz moją decyzję i w dalszym ciągu pozostaniesz stałym czytelnikiem 🙂

Na sam koniec dziękuję Ci, że dotrwałeś do tego momentu. Mam nadzieję, że chociaż trochę zachęciłem Cię do lepszego szukania odpowiednich miejsc do inwestowania własnych środków finansowych. Napisz swoje odczucia w komentarzu 🙂 W tym miejscu możesz również napisać jakie sposoby inwestycji w Internecie chcesz abym w przyszłości przetestował.

Ps. Jeśli chcesz być na bieżąco z wiadomościami na blogu, to zapraszam do zapisania się do bezpłatnego newslettera blogowego. Zrobisz to poniżej tego wpisu. Za każdym razem, gdy pojawi się nowy wpis bądź coś ważnego do przekazania, to otrzymasz powiadomienie na e-mail. Stosuję politykę TOTALNE ZERO SPAMU!

Do zobaczenia przy pierwszym sposobie inwestowania pieniędzy w Internecie!
Pan InwestorPodsumowanie artykułu:
Data dodania:
Opis artykułu:
Inwestycje w internecie - iluzja czy szansa na realne i systematyczne zyski?
Ocena artykułu:
51star1star1star1star1star
oceń wpis:27 głosów4.3

23 komentarzy do “Inwestycje w internecie – iluzja czy szansa na realne i systematyczne zyski? sprawdzę to na własnej skórze inwestując prawdziwe pieniądze a efektami podzielę się na blogu


  1. Witaj. Bardzo dobrze że zmieniasz bloga. Będę kibicować i odwiedzać częściej. Masz już pierwszy sposób na inwestowanie jakie opublikujesz na blogu?

  2. Lukasz czekam z wielka niecierpliwoscia na dalsze wpisy!!! Pomogles mi swoim starym blogiem zarobic na kilku programach. Teraz tez chce cos wiecej zarobic. Licze ze jak zawsze pomozesz!!! Na newsleter jestem juz zapisana. Pozdr.

    1. Przyglądam się projektowi od dawna i osobiście jestem negatywnie nastawiony na niego w tym momencie. Za dużo przekładanych terminów, blockchain wewnętrzny też wygląda na robiony na kolanie. Ogólnie jak masz wątpliwości to poczytaj sobie wątek na hyipforum na temat tej ‘kryptowaluty’.

  3. Wiele osob boi sie zarabiać w internecie poniewaz boi sie ryzyka.A ryzyko jest składową kazdego biznesu.Nie tylko internetowego. Jesli chcemy duzo zarobić musimy również ryzykowac! Sprawa jest prosta.

  4. Ja bym tu rozdzieliła inwestowanie w internecie od zarabiania w internecie bo to dwie różne rzeczy. Zarobić można choćby na blogu a jednak inwestycja to zawsze ryzyko bo jednak trzeba jakieś pieniądze “włożyć” ale też się da

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *