Inwestycje przez internet – ogromny zbiór metod o tym jak i gdzie inwestować pieniądze online bez wychodzenia z domu tylko sprawdzone i przetestowane sposoby - duża dawka konkretnych informacji, których często nie znajdziesz nigdzie indziej w sieci - najlepsi tymi metodami zarabiają tyle, że mogą siebie nazywać "wolnymi finansowo"

inwestycje przez internet

Inwestycje przez internet z roku na rok zdobywają coraz większą popularność wśród inwestorów. Internet pełen jest wszelkiej maści sposobów z obietnicami na pomnożenie kapitału. W rzeczywistości nie wszystkie one potrafią wygenerować zysk dla inwestora. Stąd też pomysł o stworzeniu wpisu, gdzie będę przedstawiał tylko takie metody inwestowania przez internet, które faktycznie działają i potrafią generować zyski. Listę będę na bieżąco aktualizował w miarę pojawiających się na łamach bloga nowych sposobów inwestowania w sieci.

​Inwestycje przez internet  - lista metod

Poniżej prezentuję tylko i wyłącznie te sposoby inwestowania przez internet, które opisałem na blogu i sam w nich uczestniczę. Masz zatem stu procentową pewność, iż obracam w nich prawdziwym kapitałem a wyniki nie są tylko kalkulacją wyssaną z palca.  To z kolei być może pomoże Ci podjąć decyzję o tym, czy wyniki finansowe jakie osiągam są akceptowalne również dla Ciebie i opłaca się Tobie również w ten sam sposób inwestować.

​Inwestycje w kryptowaluty

Pierwszą metodą inwestycji w internecie, jaką opublikowałem na łamach bloga są inwestycje w kryptowaluty. Sporo osób o tym słyszało ale z moich obserwacji wynika, że tylko garstka osób tak naprawdę na tym próbuje pomnażać swój kapitał. Zdecydowanie zachęcam do przynajmniej przeczytania artykułu i wyciągnięcia własnych wniosków. Metoda inwestycji - długoterminowa:

Inwestycje w kryptowaluty, czyli o tym jak “ograć” Bitcoina i zarobić (daj Boże) jeszcze więcej na altcoinach
Inwestycje w kryptowaluty to ostatnimi czasy bardzo popularna forma lokowania środków pieniężnych. Jak pokazują statystyki wyszukiwarki Google, tą formą inwestowania[...]

Podsumowanie

Wpis ten ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu wielu sprawdzonych metod na inwestycje przez internet. Zawartość tego tematu będzie stopniowo aktualizowana, więc proszę o nie komentowanie w stylu, że nic tutaj jeszcze nie ma 🙂 Oczywiście komentarze o sposobach jakie chcielibyście aby się do nich odniósł są mile widziane.

Do usłyszenia w kolejnym wpisie!
Pan Inwestor


Podsumowanie artykułu:
Data dodania:
Opis artykułu:
Inwestycje przez internet – ogromny zbiór metod o tym jak i gdzie inwestować pieniądze online bez wychodzenia z domu
Ocena artykułu:
51star1star1star1star1star
oceń wpis:30 głosów4.3

23 komentarzy do “Inwestycje przez internet – ogromny zbiór metod o tym jak i gdzie inwestować pieniądze online bez wychodzenia z domu tylko sprawdzone i przetestowane sposoby - duża dawka konkretnych informacji, których często nie znajdziesz nigdzie indziej w sieci - najlepsi tymi metodami zarabiają tyle, że mogą siebie nazywać "wolnymi finansowo"  1. Witaj. Bardzo dobrze że zmieniasz bloga. Będę kibicować i odwiedzać częściej. Masz już pierwszy sposób na inwestowanie jakie opublikujesz na blogu?

  2. Lukasz czekam z wielka niecierpliwoscia na dalsze wpisy!!! Pomogles mi swoim starym blogiem zarobic na kilku programach. Teraz tez chce cos wiecej zarobic. Licze ze jak zawsze pomozesz!!! Na newsleter jestem juz zapisana. Pozdr.

    1. Przyglądam się projektowi od dawna i osobiście jestem negatywnie nastawiony na niego w tym momencie. Za dużo przekładanych terminów, blockchain wewnętrzny też wygląda na robiony na kolanie. Ogólnie jak masz wątpliwości to poczytaj sobie wątek na hyipforum na temat tej ‘kryptowaluty’.

  3. Wiele osob boi sie zarabiać w internecie poniewaz boi sie ryzyka.A ryzyko jest składową kazdego biznesu.Nie tylko internetowego. Jesli chcemy duzo zarobić musimy również ryzykowac! Sprawa jest prosta.

  4. Ja bym tu rozdzieliła inwestowanie w internecie od zarabiania w internecie bo to dwie różne rzeczy. Zarobić można choćby na blogu a jednak inwestycja to zawsze ryzyko bo jednak trzeba jakieś pieniądze “włożyć” ale też się da
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *