DZIENNIK INWESTORA [2017] zestawienie informacji na temat projektów w które obecnie inwestuję

ocena:
Ten artykuł przeczytasz w ciągu 3 minut

Dziennik inwestora to miejsce, gdzie będę się z Tobą dzielił informacjami o tym gdzie obecnie inwestuję przez internet. Tworzę ten wątek w dużej mierze dlatego, iż nie zawsze na łamach bloga ukazują się wszystkie programy w których aktualnie jestem. Przede wszystkim jest to spowodowane tym, że nie zawsze mam czas aby wykonać pełny opis danego programu co jest bardzo czasochłonne. Zatem wszystkie programy w których obecnie inwestuję będą znajdować się w tym miejscu.

 REKLAMA 

plus500

 KONIEC REKLAMY 

 

Tu obecnie inwestuję

Poniżej znajduje się lista programów w których obecnie inwestuję. Jeśli dany program jest dostępny na blogu to znajdziesz link do jego recenzji. Nie wszystkie publikuję na łamach bloga, więc w przypadku braku recenzji możesz napisać z pytaniem w komentarzu poniżej bądź używając formularz kontaktowy.

Ostatnia aktualizacja: 13 Czerwiec 2017, godzina 19:29

 

1. Handel na kontraktach CFD | Załóż konto

Prowadzę dziennik, gdzie handluję na kontraktach różnicy kursowej. Poniżej zamieszczam link do dziennika, gdzie prowadzę aktualne statystyki. Jest to jeden z lepszych i łatwiejszych sposobów do zarabiania na różnicach kursowych spółek czy chociażby kryptowalut. Obecnie Bitcoin oraz Etherum (oba dostępne na platformie) pozwalają na generowanie dodatkowych przychodów. Warto się zainteresować tym sposobem inwestowania. W dłuższej perspektywie można wygenerować niezłe wyniki. Przejdź do dziennika

 


 

2. Program e-promoteam | Załóż konto

Wszedłem w polski program, który działa już od 2015 roku i cały czas wypłaca. A przekonało mnie do tego to, iż osoba odpowiedzialna za niego wydaje się być osobą godną zaufania i to zaufanie wzbudzić potrafi. Ponadto ma doświadczenie w tego typu programach. Należy pamiętać o tym, iż do programu można dołączyć najpóźniej do 20 Kwietnia 2017 roku. Zatem kto jest zainteresowany ten powinien KONIECZNIE zapoznać się z tym wpisem (lub kliknąć obrazek poniżej). Przejdź do opisu programu

 


 

Historia / Wyniki

 

7. e-promoteam (2017 – działa)

Zainwestowane Wypłacone ROI Zysk/Strata
5.700 PLN $0 0% – 5.700 PLN

Program jeszcze działa ale daję go do działu wyniki aby na bieżąco aktualizować sytuację. Jeśli program podziała do końca roku (2017) to będą dobre zyski. Pierwsze wypłaty przewiduję na przełomie Sierpnia/Września. Dojdą jeszcze dodatkowe pieniądze włożone w program, ponieważ co miesiąc muszę opłacać ogłoszenia płatne.

 

6. PaytUp (2017)

Zainwestowane Wypłacone ROI Zysk/Strata
$78.70 (poprzez PM) $52.90 67.21% – $25.8

 

5. Bitluna (2017)

Zainwestowane Wypłacone ROI Zysk/Strata
$100 (poprzez Bitcoin) $30 30% – $70

 

4. NordeBank (2017)

Zainwestowane Wypłacone ROI Zysk/Strata
$157 (Bitcoin) $204 129% +$47

 

3. Disign Partner (2016)

Zainwestowane Wypłacone ROI Zysk/Strata
31.500 PLN 34.952 PLN 110.8% +3.425 PLN

 

2. Goldenchase (2014)

Zainwestowane Wypłacone ROI Zysk/Strata
$1500 $2700 425% +$1200

 

1.  Paidverts (2014)

Zainwestowane Wypłacone ROI Zysk/Strata
$1975 $8400 425% +$5400

 

Podsumowanie

W tym miejscu będę robił podsumowania każdego programu w którym zakończę zarabianie bądź po jego upadku. Będzie miało to na celu pokazanie jakie tak naprawdę generuje zarobki dany program. I być może pomoże w lepszym ich dobieraniu na przyszłość. Wszystko przed nami 🙂

 

 

Podobał Ci się ten artykuł? 

Zapisz się do blogowego newslettera

Oprócz informacji o nowych artykułach i sposobach inwestowania pieniędzy przez internet dostaniesz wiele ciekawych dodatków, które nie publikuję na łamach bloga. Ponadto gwarantuję totalne zero spamu.


81 komentarzy do “DZIENNIK INWESTORA [2017] zestawienie informacji na temat projektów w które obecnie inwestuję

 1. Dzięki za cynk o temacie. Fajne te przypomnienia w przeglądarce, zawsze można być na bieżąco z tym co się u Ciebie dzieje na blogu. Bitluna znam, drugi program nie słyszałem ale też wygląda ciekawie. A co powiesz o Bitcoinie bo kurs dzisiaj ostro w dół?

  1. O Bitcoinie pisałem już w odpowiednim temacie na blogu zaraz po tym jak giełdy opublikowały informację o zablokowaniu wypłat BTC. Bitluna fajny program, póki co nalicza dobrze. Już mam $3.3 dziennie, więc za niedługo będę codziennie dokupował paczki. A za jakiś czas realizował zyski 🙂 Podobnie w Paytup. Program dobrze nalicza i nie ma problemów. W dodatku to taki nimi procesor płatniczy jest 😉 Może podziała dłużej.

 2. Kolejne podsumowanie dodane we wpisie 🙂

  Ps. w Paytup zarabia się tylko od poniedziałku do piątku, więc w weekend tam nawet nie zaglądam 😉

 3. Przez weekend w sumie dokupiłem kolejne 3 paczki z obecnych zarobków. Pojawił się jeden dodatkowy polecony, który dzięki swojej inwestycji dorzucił do mojego konta z polecenia $9.8 🙂 Program również postanowiłem wrzucić do Paidverts (tam wszystkie środki wykorzystuję na reklamę innych programów). Zobaczymy czy przyniesie to dodatkowych, aktywnych poleconych 🙂

  Wpis zaktualizowany!

 4. dawno mnie tu nie było i na wejscie bardzo miłe zaskoczenie 🙂 będę zaglądał częsciej na pewno teraz. PaytUp również jestem i złego słowa powiedzieć nie mogę super się spisuje 🙂

  1. Na chwilę obecną oba programy bardzo fajnie działają 🙂 Dla zainteresowanych podam, że warto się przyglądnąć jeszcze jednemu, ciekawemu projektowi do którego wchodzę: TradeCoinClub. Zapowiada się dobrze ale jeszcze myślę ile na początek tutaj wrzucić 🙂 Póki co nie dodaję jeszcze do dziennika ale zainteresowani mogą się sami bliżej mu przyjrzeć.

 5. BitLUNA zapowiada się bardzo ciekawie. Własna kryptowalut i portfel no no będzie ciekawie. Jestem na pokładzie za 2btc. Zobaczymy co z tego wynikniea

  1. Piękny depozyt! A jaką taktykę obierasz? Wypłacasz na bieżąco do odzyskania wkładu czy cały czas? A może coś innego masz przygotowanego?

  1. Akurat Paidverts dał PORZĄDNIE zarobić. Dalej tam mam trochę $$$ ale to już bardziej jako ‘darmowa’ reklama innych programów niż liczenie na większy zysk 🙂

 6. Długo nie zaglądałem na Twojego bloga ale już nadrobiłem zaległości. Świetne zestawienie programów do zarabiania. Sam korzystam PaytUp i jestem zadowolony 🙂

  1. Miło słyszeć, że ktoś wcześniej wypatrzył ten program PaytUp zanim go opublikowałem 🙂 Niech Ci się kręci do końca!

 7. Dzisiaj dorzuciłem jeszcze 1 adpacka w Bitluna (reinwestycja) + kolejne $14 reinwestowałem w Paytup. Wpis zaktualizowany 🙂

 8. Wpis uzupełniony o najświeższe dane.

  Do programu Bitluna dziennie przybywa około +/- 500 osób. Sporo. Obecnie mam dzienne naliczenia w wysokości $4. Reinwestuję do uzyskania $5/dzien i zacznę pomału wypłacać chociażby wkład aby odzyskać. Strategia: jeden tydzień re-inwestycja, drugi wypłata, reinwestycja, wypłata.

  Co do PaytUp lecę kolejny tydzień z re-inwestycją.

  Ps. Kurs Bitcoina rośnie. Warto się mu bliżej przyglądać i pomyśleć o ewentualnym zakupie. Za 2 miesiące około w Japonii Bitcoin będzie pełnoprawnym środkiem płatniczym. Przewiduję, że kurs może mocno poszybować ku górze.

  Źródło: http://bitcoin.pl/wiadomosci/prawo-i-polityka/1360-japonia-za-dwa-miesiace-bitcoin-stanie-sie-pelnoprawnym-srodkiem-platniczym

 9. Kolejna paczka dokupiona w Bitluna. Zarabiam obecnie $5.5/dziennie, więc czas na chociaż częściowe wypłacanie zysków. Od dzisiaj będę stopniowo część zysków wypłacał a część reinwestował.

  W PaytUp zreinwestowałem kolejne $10. Obecnie dziennie zarabiam $6.42 więc od przyszłego tygodnia wszystkie wypracowane zyski będę wypłacał (jeden tydzień wypłata, drugi reinwestycja).

 10. Moim zdaniem te świeże programy, które proponuje Pan Inwestor to SCAM i można zarobić i ile się zacznie wcześnie i zacznie się wypłacać w odpowiednim momencie zyski. Mógłby Pan opublikować jakieś systemy rzetelne działające od kilku lat?

  1. Proponuję zaznajomić się ze słowem SCAM. Programy płacą i wiadomo, że któregoś dnia przestaną. To nieuniknione. Ale równie dobrze mogą podziałać kilka/kilkadziesiąt miesięcy i dadzą zarobić. Tak to działa w tego typu programach. Ktoś kto podejmuje ryzyko inwestycji ten musi sobie zdawać sprawę z tego, że środki mogą zostać utracone.

   A system rzetelnie działający od kilku lat? Nie interesują mnie takie, bo zazwyczaj dają bardzo mały procent od inwestycji. Wolę zaryzykować mniej ale bardziej agresywniej i takie programy póki co tutaj prezentuję 🙂

   Dzisiaj dwie wypłaty:

   Bitluna: $10
   Link do wypłaty: https://blockchain.info/tx/b3cc427433038b4588d56c46386d1e511237325422b6a783b41da9ea5fcd8171

   Paytup: $10
   Link do wypłaty: https://blockchain.info/tx/3612767c9a8d3d38efc872e99cfb49fadfcd2a3ab5edef64f6a1bc937503e2f5

 11. Dokupiłem kolejne 2 paczki w Bitluna z reinwestycji. Niech się kręci.

  Ps. Suma depozytów w programie przekroczyła 1.000.000 dolarów (jeśli statystyki są rzeczywiste a nie naciągane) 😉

  1. Nie za bardzo rozumiem 😉

   Ps. W Bitluna dokupiłem kolejną paczkę. Na PaytUp zbieram do kolejnej wypłaty minimum $10. Reszta bez zmian 🙂

 12. Hej jestem zielony lekko, odpowiedzialbys najprościej jak się da, dokąd się wypłaca takie środki ? Do jakiegoś portfela bitcoinowego czy jak ? I jak to potem można wypłacić w prawdziwej walucie?

  1. Witaj, poczytaj sobie ten temat o Bitcoinie: https://www.inwestycjewinternecie.pl/poradnik-bitcoin-by-pan-inwestor/ Opisałem tam portfele i ich zasadę działania. Mimo wszystko opiszę w skrócie jak zasilić i wypłacić konto w programach poprzez Bitcoin:

   1. Załóż konto na Bitmarket.pl (lub innej giełdzie, gdzie kupisz Bitcoiny za gotówkę).
   2. Zdeponuj środki pieniężne przelewem bankowym
   3. Kup bitcoiny
   4. Załóż portfel Bitcoin (listę dostępnych portfeli znajdziesz tutaj: https://www.inwestycjewinternecie.pl/poradnik-bitcoin-by-pan-inwestor/)
   5. Wypłać bitcoiny z giełdy na swój portfel
   6. Wpłać bitcoiny do programu ze swojego portfela.

   I to wszystko 🙂

 13. Dokupiłem kolejne 2 paczki w Bitluna. W weekend nic się nie działo w PaytUp, ponieważ nalicza tylko od poniedziałku do piątku.

 14. Kolejne 2 paczki dokupione w Bitluna. Reinwestycja do końca tygodnia na pewno. Od przyszłego kolejne wypłaty.

  PaytUp re-inwestowane kolejne $10. Niech się kręci. Do piątku pewnie jeszcze będzie z kolejne 10-20 dolarów do reinwestycji.

  1. W Paidverts cały czas re-inwestuję środki. Nie liczę tam na mega zyski ale w zasadzie to mam darmową reklamę, bo co zarobię to znów kupię reklamy innych programów i mam wyższe naliczenia.

   Wracając do tematu: dzisiaj zakup kolejnej paczki w Bitluna + PaytUp re-inwestycja $10. Do jutra będzie kolejne $10 dorzucone. Od przyszłego tygodnia coś pewnie znów będę wypłacał.

   A poniżej moje aktualne stany kont:
   PaytUp

 15. Dorzuciłem 2 paczki w Bitluna + re-inwestowałem $13 w Paytup.

  Dzisiaj dołączyłem do dobrze zapowiadającego się programu NordeBank. Pierwszy depozyt na kwotę $157. Więcej informacji na jego temat znajduje się we wpisie.

  1. Program wydawał się, że nie pociągnie a tutaj ogromne zaskoczenie. Jednak z zasady nie wchodzę do programów, które działają już tyle czasu. Dlatego odpuściłem.

 16. Kolejne podsumowanie:

  Bitluna: reklamy kliknięte. Jutro wypłacam kolejną transzę.

  PaytUp: SCAM. Nie wypłacił ostatniej transzy z dzisiaj. Koniec przygody z nim.

  NordeBank: wypłacone $6.28

 17. Witam. Odnosnie NordeBank. Maja bardzo zanizony kurs Bicoin. Chcialem zainwestowac 100dolarów a oni wolaja ode mnie 0,01 Bitcoin, co daje jakies 130 dolarów. W sumie zainwestuje u nich pieniadze po ich kursie to otzrmam pozorny zysk który da mi tyle co przed inwestycja po kursie normalnym. O co tu chodzi

  1. Witaj. Oni mają po prostu stały przelicznik BTC ustawiony na 1000 dolarów. I po takim samym kursie będzie wypłacane.

  1. No generalnie program nie wypłaca. Duzo uzytkowników potwierdza to. U mnie równiez wypłata stoi juz ponad 24 godziny.

  1. Niestety ale to objaw tego, że SCAM. Ponadto usunęli czat. Ogólnie na forach wszyscy jednogłośnie ogłosili, że to koniec. Odzyskałeś chociaż wkład? U mnie prawie odzyskany. Nawet bez poleconych 🙂

 18. Kolejna wypłata z NordeBank na portfelu.

  Zleciłem wypłatę z Bitluna na BTC. Nie idą już automatycznie. Są realizowane manualnie. Dla mnie to znak aby jednak przystopować z tym programem nieco. Od dzisiaj tylko wypłacam z niego aż do momentu przynajmniej odzyskania wkładu.

  Na handlu kontraktami CFD w Plus500 kolejne wygrane pozycje. Bitcoin pozwala dobrze zarobić 🙂

  1. Chociaż połowa odzyskana. Lepsze to niż nic.

   Ps. Chodzą słuchy, że Bitluna SCAM. U mnie wypłata stoi od rana na Bitcoin. Szkoda 🙁

  1. PODOBNO dzisiaj mają ruszyć te wyplaty BTC. Niby wprowadzili jakiś system bezpieczeństwa i musieli wyłączyć automatyczne wypłaty BTC. Zobaczymy. Ja jeszcze dzisiaj klikałem reklamy do naliczeń za 2.5% Czas pokaze 🙂

 19. witam. Prośba o pomoc. Chodzi o Norde. postanowilem wyplacic pierwszy zysk,m jednak do wplaty depozytu uzylem Payeer, troszke duza prowizja ale zaczynam dopiero przygode z inwestowaniem. Zazadalem wyplaty i pineiadze nie doszly albo doszly gdzies, czy moze mi ktos pomoc i podpowieedziec gdzie one sa, w Faq pisza ze pieniadze powienny wrocic na adres z którego byl wplacany depozyt.
  Pozdrawiam

  1. Szymonie, musisz najpierw skonfigurować w swoim profilu na NordeBank adres do wypłaty Payeer. Przejdź do SETTINGS i wpisz swój numer portfela Payeer. Pamiętaj, ze musi się zaczynać od P numer konta.

 20. Czyli musze otworzyc nowy portfel na payeer, czy moge wpisac numer z blockchain, ten co mi wyskakuje po wcisnieciu klawisza otrzymaj?
  Juz sie pogubilem

  1. Wpłaciłeś z Payeer więc na niego równiez musisz wypłacić. Zatem wpisz numer swojego portfela Payeer (jest to coś takiego: PXXXXXX) w sekcji SETTINGS na NordeBank i zatwierdź PINem. Następnie kliknij w maila potwierdzającego te zmiany na skrzynce pocztowej. Wówczas mozesz zlecić wypłatę środków.

  1. Super!

   Ps. Z racji tego, że dalej wypłaty z Bitluna na Bitcoin stoją to dokupiłem kolejne 2 paczki. Wypłaty nie idą tylko z Bitcoina. Wszystkie inne procesory wypłacają bez problemu. Myślę, że jeszcze może coś być z tego programu. Ale poczekam z ostatecznym wyrokiem.

  1. Wypłaca tylko na Payza niestety. Ale pewnie tylko dlatego aby mniej sporów było. Inne procesory stoją. Ja program przenoszę do SCAM. Szkoda, bo był ciekawy.

 21. A jeszcze niedawno zastanawiałem się nad wejściem do Bitluny, ale na szczęście nie było czasu… no a w takiej sytuacji sobie odpuszczę ;p

  1. Niestety ale padł szybciej niż ktokolwiek mógł się spodziewać 🙁

   Wracając do tematu:
   NordeBank cały czas dobrze się spisuje. Nawet pomimo spadków na kursie BTC. Za 3 dni kończy się mi pakiet. Nie wiem jeszcze czy włożę na kolejne kółko. Zobaczę. Dodatkowo doszło kilku poleconych, więc zarobiłem nieco ponad $20 extra.

   Bitluna przeniesiona do historii. Ogólnie jestem na tym programie -$70 w plecy. Trudno. Program płaci tylko na Payza i nie zanosi się na to aby wypłacał na inne procesory. Dlatego odradzam wchodzenie do niego.

   Typy bukmacherskie – koniec. Niestety ale jeden z bukmacherów u którego grałem z dniem 30 Marca blokuje wszystkie polskie konta. Zatem nie będzie możliwości gry u niego już 🙁 Szkoda.

   W kontraktach CFD u brokera Plus500 w tym tygodniu nie grałem. Dopiero dzisiaj zapuściłem pozycję jedną na dalsze spadki. Zobaczymy co przyniesie popołudnie i noc.

   Z nowych programów póki co nic wiele nie mam co polecić. Jednak testuje jeden polski program (nie hyip) i zapewne niedługo coś więcej o nim napiszę 🙂

   Trzymajcie się!

  1. Witaj! Wszystko zalezy od tego gdzie rozliczasz podatki. Ja w Danii mogę mieć do 50.000 koron duńskich bez podatku. Jest to kwota zwolniona. Po prostu wykazuję w zestawieniu rocznym.

   Natomiast w Polsce kwota ta jest inna. Tutaj dowiesz się więcej na ten temat: http://www.infor.pl/prawo/gmina/podatki-i-oplaty/749394,Aktualna-kwota-wolna-od-podatku-na-2017-r.html

   Rozliczasz się w momencie, gdy masz pieniądze na koncie bankowym. Jeśli są w obcej walucie to musisz je zamienić na złotówki po średnim kursie dnia z dnia poprzedniego z NBP.

  1. Działa, działa 🙂 To najwidoczniej było chwilowe. Nie mniej jednak ja już w drugi pakiet nie wchodzę. Wczoraj wypłaciłem ostatni zamknięty plan + zyski i na tym z tym programem swoją przygodę kończę. Za parę minut podsumuję 🙂

  1. U mnie się ładuje i z tego co piszą inni to dzisiaj poprzychodziły im wypłaty. Zobacz czy nie masz anulowanej wypłaty jakiejś.

   Ja wypłacałem 2 dni temu i bez problemu 🙂

 22. Znam kilka z tych programów. Kiedyś jak miałem więcej wolnego czasu to próbowałem swoich sił. Możliwe, że kiedyś wrócę do tego sposobu zarabiania.

 23. Pada pada program. Co teraz? Który dziś wybrać? Ja w Skyllex zamrożone środki i trzeba zacząć z innym, pozostając tym czasem pełnym nadziei, że Skyllex się przebudzi.

  1. Na tę chwilę nie mam żadnego programu na oku. Ogólnie to staram się ograniczać programy typu HYIP/REV, chociaż to nie łatwe bo na rynku konkurencji w postaci innych programów jak na lekarstwo. Jeśli coś znajdę ciekawego to na pewno tutaj dodam 🙂 Skyllex to trup już w mojej ocenie. Musisz się pogodzić ze stratą 🙁

 24. Zastanawiam się dla czego nie zarabiasz na programach partnerskich? Tak wiem. Większość osób twierdzi, że pp są strasznie “przeorane”. Wydaje mi się jednak, że można by na nowo podejść do tematu programów partnerskich i pokazać ludziom właściwą drogę. Mówię o tworzeniu solidnego contentu, skupieniu się na konkretnej treści, a nie spamowaniu.

  1. Oczywiście, że zarabiam na programach partnerskich. Jednak to już nie są takie kwoty jak kilka lat temu. Mam parę nisz, które sobie co jakiś czas usprawniam i dalej zarabiam na nich. A co do pokazania innym osobom w jaki sposób na tym zarabiać, to jakiś czas temu napisałem już połowę poradnika o tym jak się do tego zabrać ale niestety go nie skończyłem. Jak znajdę (o ile znajdę) więcej czasu to postaram się go ukończyć i opublikować. Jednak nie ma co spodziewać się tam złotych środków, bo takie nie istnieją po prostu. Trzeba włożyć albo dużo czasu albo sporo pieniędzy aby były dobre efekty i porządne zarobki z tego tytułu.

 25. Przepraszam za infantylizm, ale jeśli w nordbank zainwestuje na 100 dni (3,5% daily) 1500 dolarów, to zarobie te 5250 dolców? Trudno mi w to uwierzyć, aczkolwiek od dawna chciałem w internet inwestować, bo ostatnie 2 lata to tylko obligacje korporacyjne i chce mi się nimi rzygac. Ryzyko inwestycyjne mi jest obojętnie (pozdrawiam).

  1. Tak było, bo program już nie działa 🙂 Jednak musisz mieć świadomość tego, iż był to program wysokiego ryzyka utraty środków HYIP, więc również adekwatnie do tego ewentualny zysk byłby dużo większy niż w przypadku obligacji korporacyjnych 😉

 26. Czym się kierujecie ze ten program jest warty uwagi. Dla mnie to typowy hyip i nic więcej. Czekam na konkrety.

  1. Większość programów tutaj przedstawianych to programy wysokiego ryzyka. Nikt tego nie ukrywa 🙂

 27. Z tego co czytam twoje posty to dobry w tym jesteś +$5400 to na prawdę spory zarobek. Sporo osób w komentarz piszę że zainwestowało w bitluna, po wpisaniu tej nazwy w google pierwsza strona wyskakuje mi że to scam, to jak to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *