Ask My Money – www.askmymoney.com | Anglojęzyczna wersja bloga inwestycjewinternecie.pl

Zwykły wpis
Oceń wpis:
Ten tekst przeczytasz w ciągu 1 minut

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić projekt nad którym pracowałem w ostatnich tygodniach. Mowa o nowym blogu Ask My Money, który znajduje się pod adresem www.askmymoney.com, który jest anglojęzyczną wersją obecnego bloga. Powstał on z racji tego, iż na stałe mieszkam za granicą i większość moich znajomych posługuje się językiem angielskim. I to właśnie za ich namową stworzyłem bloga anglojęzycznego. Z racji tego, że jest to świeży projekt, to póki co nie ma za wiele na nim treści. Z czasem będzie się pojawiać ich więcej.

Nowy blog jest też szansą na to aby prezentować również takie programy i narzędzia, których promowanie na polskich witrynach jest zabronione. Mam tutaj na myśli przede wszystkim kasyna, bukmacherów czy niektórych brokerów forex / opcji binarnych. Jednak w dużej mierze ma on służyć do poszerzenia grona zainteresowanych danym sposobem zarabiania.

Ask My Money - Podgląd

Ask My Money – Podgląd

Na pierwszy rzut oka nie jest za bardzo podobny do obecnego bloga, ale przy lepszym przyjrzeniu się mu można dopatrzeć się paru podobieństw. Główny nacisk stawiałem na prostotę połączoną z estetyką. Czy mi się udało? Mam nadzieję, że tak ale to Was proszę o ostateczną opinię na ten temat.

Zapraszam do odwiedzania i komentowania :-)

www.askmymoney.com

Jeden komentarz
  1. Od strony wizualnej blog tam samo dobry jak i ten. Mało treść ale to normalne skoro nowy blog. Powodzenia i dodaje do ulubionych obydwa.

    Oceń komentarz:

Dodaj komentarz