uTrader – Recenzja Brokera Opcji Binarnych – BONUS 150% Na Start – Pytania, Opinie i Komentarze – HIT

Zwykły wpis

utrader-platforma-opcji-binarnych-inwestycjewinterneciepl

Opcje binarne w naszym kraju zdobywają coraz większą popularność a co za tym idzie coraz więcej brokerów skupia swoje siły na Polskim rynku. Nie inaczej jest z opisywanym tutaj brokerem uTrader, który jako jeden z nielicznych oferuje bardzo dobre oferty promocyjne, system transakcyjny oraz bezawaryjną platformę do zarabiania. Jeżeli rozważasz spróbowania swoich sił na rynku opcji binarnych, to zdecydowanie wybierz uTrader.

utrader-odbierz-150-pln-w-prezencie-bonust-inwestycjewinterneciepl

 

Kilka słów o uTrader

Broker Opcji Binarnych uTrader jest na chwilę obecną jeszcze mało rozpoznawalną marką w naszym kraju ale z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność oraz stałe grono zadowolonych klientów. Główna siedziba firmy znajduje się na Łotwie i funkcjonuje pod nazwą Day Dream Investments Ltd. ale zarejestrowana jest na Szynszylach. Jako broker międzynarodowy oferuje swoim użytkownikom możliwość korzystania w kilku wersjach językowych (angielskiej, polskiej, holenderskiej i rosyjskiej). Każdego dnia obsługuje sporą liczbę użytkowników a dobrze wykonana platforma pozwala na jej używanie bez najmniejszych problemów.

utrader-platforma-opcji-binarnych-info-inwestycjewinterneciepl

Przy okazji wejścia brokera uTrader na Polski rynek został utworzony support w naszym języku ojczystym, dzięki czemu możemy w każdej sprawie napisać bądź też zadzwonić i porozmawiać bez barier językowych. Kontaktować możemy się na kilka sposobów:

Telefon: +48 222-098-932
Skype: utrader.pl
Email: support.pl@ utrader.com
Dodatkowe formy kontaktu: czat on-line

Dla osób pragnących być zawsze na bieżąco z informacjami, ofertami czy innymi sprawami zostały utworzone oficjalne konta na portalach społecznościowych:

Facebook: http://www.facebook.com/uTraderPolska
Twitter: https://twitter.com/uTrader_Polska

Broker uTrader jest regulowany poprzez Rosyjskie Centrum Regulowania stosunków na rynkach finansowych. Więcej informacji można odnaleźć bezpośrednio tutaj: http://crofr.net/index.php?page=day_dream_investments_ltd. W drodze jest regulacja CySec (http://www.cysec.gov.cy/el-GR/home/).

Według zapowiedzi firmy w niedługim czasie możemy spodziewać się rozszerzenia form kontaktu z nimi. Póki co podane wyżej formy kontaktu pozwalają i tak na bardzo szybką i konkretną odpowiedź na zadawane pytania bądź też napotykane problemy.

 

Platforma uTrader

Strona prezentuje się bardzo dobrze. Jest intuicyjna oraz przystosowana pod traderów. Już na głównej stronie widzimy najpotrzebniejsze rzeczy tj. formularz zgłoszeniowy, panel rejestracyjny oraz inne ciekawe informacje.

utrader-platforma-opcji-binarnych-cala-strona-inwestycjewinterneciepl

Zanim zaczniesz handlować możesz skorzystać z bogato przygotowanej zakładki FAQ w której odnajdziesz wskazówki i porady na najczęściej zadawane pytania w raz z gotowymi odpowiedziami. Kolejnym przydatnym narzędziem na platformie uTrader jest materiał edukacyjny w formie ebooka oraz lekcji video, które pozwolą Ci lepiej poznać platformę i jak się po niej poruszać.

Broker  uTrader korzysta z gotowej platformy SpotOption, dzięki czemu mamy możliwość łatwego handlu poprze opcje PUT/CALL oraz TURBO pomiędzy 30 a 300 sekund. Broker uTrader to nie tylko krótkie zagrania ale również długoterminowe nawet do 270 dni.

 

Jak działa platforma uTrader

Sposób jej działania najlepiej oddaje prezentacja, jaką przygotował zespół uTrader. Dzięki niej możemy zobaczyć jak wygląda panel od środka oraz jak w krótkich krokach złożyć ofertę:

utrader-platforma-opcji-binarnych-jak-dziala-platforma-inwestycjewinterneciepl

Szybki i łatwy dobór stawek, przechodzenie pomiędzy dostępnymi ofertami oraz wybór interwału czasowego sprawia, że w uTrader handluje się naprawdę łatwo, szybko i przyjemnie.

 

Wersja mobilna
uTrader

Co to by była za platforma, gdybyśmy nie mogli jej używać w łatwy i szybki sposób przy pomocy urządzeń mobilnych. Broker uTrader daje nam taką możliwość i to na paru systemach operacyjnych. Zarówno użytkownicy Androida jak i iOS mogą za darmo ściągnąć odpowiednie oprogramowanie ze sklepów bądź bezpośrednio ze strony brokera. A jak to wygląda od środka? Zobaczcie sami:

utrader-platforma-opcji-binarnych-wersja-mobilna-inwestycjewinterneciepl

 

Bonusy i promocje dla
użytkowników  uTrader

Bardzo ciekawie wygląda oferta dla nowych użytkowników platformy uTrader. Każda nowa osoba, która dołączy do platformy i złoży depozyt otrzyma darmowe sygnały. Ich liczba zależy od wysokości złożonego depozytu. Oto jak prezentują się poszczególne stopnie promocji:

utrader-platforma-opcji-binarnych-bonus-sygnaly-inwestycjewinterneciepl

Darmowe sygnał to nie wszystko. Również otrzymać możemy zupełnie darmowe transakcje bez ryzyka. Zobaczcie sami:

 • Depozyt 750 – 900 PLN – 2 transakcje bez ryzyka do wysokości 40% depozytu
 • Depozyt 901 – 1,800 PLN – 3 transakcje bez ryzyka do wysokości 60% depozytu
 • Depozyt 1,801 – 3,500 PLN – 4 transakcje bez ryzyka do wysokości 60% depozytu
 • Depozyt +3,500 PLN – 5 transakcji bez ryzyka do wysokości 100% depozytu

Nie ryzykujemy nic przy pierwszych transakcjach. Dzięki temu, nawet osoby, które nigdy nie miały styczności z brokerem czy opcjami binarnymi będą mogły sobie poćwiczyć zanim zaczną grać za swoje pieniądze.

Ale to nie wszystko. Broker uTrader oferuje również bonus od depozytu. Można otrzymać nawet 100% wartości swojego pierwszego depozytu.

Ponadto broker oferuje również comiesięczne konkursy dla traderów z wieloma ciekawymi nagrodami.

 

Ubezpieczenie Transakcji

Rozpoczęcie handlu na platformie inwestycyjnej może być nieco trudne, szczególnie, gdy dokonujesz dużej pierwszej wpłaty. Dlatego platforma uTrader przedstawia ofertę dla osób, które deponują środki po raz pierwszy. Otrzymasz propozycję ubezpieczenia całej sumy pierwszej wpłaty. Ubezpieczenie to pozwoli Ci kontrolować ryzyko i zabezpieczyć pierwszy depozt w przypadku, gdy pierwsze transakcje zakończą się niepowodzeniem, a saldo Twojego konta spadnie poniżej poziomu pierwszego depozytu.

utrader-platforma-opcji-binarnych-ubezpiecznie-hadel-bez-ryzyka-inwestycjewinterneciepl

SZCZEGÓŁOWE WARUNKI UBEZPIECZENIA:

 1. Ubezpieczenie pokrywa tylko opcje binarne otwarte w sekcjach “Opcje binarne” i “Turbo”
 2. Ubezpieczenie pokrywa pierwsze otwarte pozycje po dokonaniu pierwszego depozytu, niezależnie od ich wyniku.
 3. Wypłata ubezpieczenia zostanie dopisana do salda konta w ciągu jednego dnia roboczego po zakończeniu ostatniej ubezpieczonej opcji binarnej.
 4. Ilość ubezpieczonych opcji zależy od wysokości pierwszej wpłaty i jest ustalana indywidualnie z klientem. Prosimy o kontakt z naszym konsultantem przed dokonaniem pierwszej wpłaty.

 

Metody płatności
depozyt / wypłata

Zasilenie konta na platformie brokerskiej uTrader jest tak wykonane, że chyba prościej i łatwiej się tego zrobić już nie da. Do naszej dyspozycji zostały wdrożone możliwości zasilenia konta oraz wypłaty dzięki:

 • Kartą Kredytową (Maestro, Visa, MasterCard)
 • Procesorem Płatniczym (OKPAY, NETELLER)

utrader-platforma-opcji-binarnych-metody-wplaty-inwestycjewinterneciepl

W niedalekiej przyszłości broker zapowiada uruchomienie nowych kanałów, które pozwolą na jeszcze większą swobodę wpłat i wypłat.

Z dodatkowych informacji warto jeszcze wiedzieć, że:

 • minimalna wpłata to $200 (około 750 PLN)
 • minimalna wypłata to $20 (około 80 PLN)
 • prowizja od wypłaty: brak jeżeli nie częściej niż raz na miesiąc. W innym przypadku prowizja wynosi $12

 

Podsumowanie

Broker Opcji Binarnych uTrader skierowany jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.  Ci pierwsi odnajdą szereg przydatnych materiałów, które pomogą poruszać się po platformie. Starzy wyjadacze mogą od razu przejść do otwierania pozycji zaraz po złożonym depozycie. Nie ważne zatem do której grupy osób się zaliczasz – uTrader to Broker Opcji Binarnych przeznaczony dla każdego.

utrader-platforma-opcji-binarnych-zalety-wady-cz1-inwestycjewinterneciepl

utrader-platforma-opcji-binarnych-zalety-wady-cz2-inwestycjewinterneciepl

Jak zapewnia zespół uTrader, ciągle pracują nad ulepszeniem swojej platformy, dzięki czemu możemy w przyszłości spodziewać się jeszcze lepszych i sprawniejszych rozwiązań. Zachęcam do zapisania się do brokera i przynajmniej do przetestowania. Pierwsze zakłady zupełnie bez ryzyka.

utrader-odbierz-150-pln-w-prezencie-bonust-inwestycjewinterneciepl

  ZAŁÓŻ KONTO W UTRADER I ODBIERZ BONUS 
(100% od depozytu)

191 Komentarzy
 1. Fajny wpis nie znałem tego brokera zaraz przetestuję. Od ilu są wypłaty i jak długo idzie na konto bankowe? Wypłacane z polskiego konta bankowego czy zagraniczne?

  • Wypłacać można już od 20 dolarów. Nie wiem jeszcze jak długo idzie wypłata ale są one wykonywane z tego co wiem z Polskiego konta.

 2. Polecam tego brokera mam tam konto od 2 miesięcy i zero problemów. Wypłaty w ciągu 4 dni na koncie ale nie wiem z jakiego banku wysyłają. Bonus promocyjny trzeba obrócić chyba 20 razy przed wypłata.

  • bOmb4 Takie poradniki ma każdy większy broker.
   Od siebie polecam książkę. Forex dla bystrzaków.
   Tytuł trochę zniechęca ale jest tam dużo wartościowej
   wiedzy o rynkach i technikach tradingowych.

 3. Każda osoba, która założy konto na uTrader z linków/banerów na blogu i spełni kilka kryteriów otrzyma mój autorski poradnik o graniu na opcjach. Nigdy wcześniej nie był on nigdzie publikowany i nie przewiduję abym go udostępniał szerszej publiczności. Zapraszam do korzystania z oferty :-)

 4. Rzeczywiście solidna platforma. Od siebie dodam, że cieszy stosunkowo niski próg wejścia, bo na innych widziałem nawet depozyty początkowe od 1000$ (!)

  • Dokładnie #Michał30 – uTrader daje możliwość wejścia stosunkowo niskim depozytem w porównaniu z innymi platformami. Sam lubię czasem pograć i póki co nie zamieniłbym tego brokera na żadnego innego.

 5. Bardzo dobry broker. Obstawiam u niego od paru ładnych miesięcy. Czy jest możliwość otrzymania poradnika w inny sposób niż wymieniłeś? Mam tam konto a drugiego chyba nie założę? Proszę o odpowiedź.

  • #Marcin,
   Wysłałem Ci wiadomość na email :-) Co do multikont to nie mam pojęcia czy jest taka możliwość ale wątpię. #Arek dobrze mówi – zawsze można założyć konto na kogoś z rodziny – żony raczej nie grają w opcjach binarnych ;-)

 6. Śmiało możesz mieć kilka konto ja tak mam od dawna u wielu brokerów i w tym też

  Raz mi opteck pisał czy coś używam i tyle korzystaj wiec śmiało

 7. U mnie również nie ma problemów przy korzystaniu paru kont z jednego IP. Przynajmniej do tej pory :-)

  #Karol u mnie nie ma problemów z logowaniem się. Jaką używasz przeglądarkę? Ja Chrome.

  • Ja od niedawna ale trochę grałem na innych brokerach ale ten najlepszy według mnie. Gram też automatem i puki co nie narzekam.

  • Z tego co widzę, to #Królik otrzymał poradnik już chwilę temu. A co do bonusu, to zaczynają się one już od $200/600PLN (50% wartości depozytu).

 8. Bardzo dobry broker.Gram od kilku miesięcy i póki co bez problemów.Czy jest możliwość odkupienia poradnika albo mogę zarejestrować konto na żone?

  • Kartą wpłaca się bez problemu. Sprawdziłem z WBK i idzie. Spróbuj jeszcze raz a w razie problemów napisz na maila do mnie przez zakładkę „kontakt” bądź do supportu na czat :-)

   • ok wplacilam chyba bank coś się spsuł. a kiedy mi dodadzom bonus od pieniedzy? tomek masz jakis system do gry

 9. Mam własny system.Gram 60 sekundowe pozycje na parze USD/EUR.W zeszłym tyg wypłaciłem prawie 4tysiace zlotych i juz sa na koncie.

 10. na polskie 600 zl a na amerykanskie dolary chyba cos 200 albo trzysta. tez nie gracie w poniedzialki? u mnie zawsze ten dzien jest masakryczny wiec zaczynam od wtorku obserwacje rynku. stalyzarobek strona nie dziala podaj jakis adres do kontaktu………..

   • oni maja sztywne wartosci w sensie ze albo wplacamy 600 zl nasze albo 300 amerykańskie i kurs tutaj nie ma nic do żeczy…

  • Dodam tylko, że Pani Maria jest z firmy uTrader i również zagląda do tego wątku. W związku z tym gdybyście mieli dodatkowe pytania to proszę o ich zadanie tutaj a na pewno nie zostanie pominięte ani przeze mnie ani przez Panią Marię.

 11. Witam czy ktoś mógłby mi pomóc na początku z opcjami binarnymi na tej stronie. Boję się żeby nie stracić kasy bo to jednak jest jakaś suma. Z góry dzięki za pomoc.

  • Michał, zawsze możesz użyć konta demo i zobaczyć jak Ci pójdzie. Pamiętaj tylko o tym, że inaczej podchodzimy do tego jak gramy wirtualną gotówką a gdy mamy już własny depozyt. Najlepiej spróbuj wpłacić tyle na ile w razie czego możesz sobie pozwolić na stratę i się przekonaj czy to jest dla Ciebie.

 12. dawid ten broker jako jeden z nielicznych nie ma konta demo :/ maja natomist bardzofajna wersje mobilna i latwo sie gra na telefonie. minimalna stawka zakladu to okolo 60 zl. najlepiej wplac sobie okolo 300 dolarow odbierz bonus i potestuj za darmo a jak go przegrasz i nie chcesz ryzykowac to wyplac depozyt

 13. #Dawid – należy obrócić bonusem aby móc go wypłacić. Oczywiście możesz skorzystać z innej opcji – nie brać bonusu ale użyć 5 darmowych zagrań bez ryzyka utraty środków. To wg mnie lepsza opcja dla osoby, która chciałaby przetestować brokera a później decydować czy grać dalej czy wypłacić zdeponowane środki.

  • Ja chyba nie mam szczęścia do opcji binarnych cały czas tracę. Czy mógłbym prosić o poradnik. Zgłoszenie już wcześniej wysłałem, ale na maila nic nie dostałem

   • Michale, napisz do mnie przez formularz kontaktowy. Widocznie coś poszło nie tak bo u mnie jest poradnik w wysłanych 30 Grudnia.

 14. Z tego co w regulaminie jest napisane to 20 razy trzeba obrócić bonusem w sumie z depozytem czyli wpłacamy 10000 mamy z bonusem łącznie 20000 i to pomnożymy przez 20 czyli obrót łączny 400000
  Pzdr Janek z.

  • Wyliczenia są bardzo proste. Przy depozycie 1.000 złotych należy zagrać w sumie na kwotę 20.000 złotych przed wypłatą. Przy dobrej strategii i opanowaniu można to spokojnie wykonać w niedługim okresie czasu. Poradnik opisuje jak grać ale nie należy zapominać o chłodnej głowie i osądzie sytuacji.

  • Bez problemu wypłaca. Przy pierwszej wypłacie mała weryfikacja a później to leci od razu wypłata. Nie ma najmniejszych problemów.

 15. Pierwsza wypłata to weryfikacja danych a później bez niczego lecą pieniadze na konto. Nigdy nie miałem dwóch weryfikacji czy proszenia listownie o wypłatę

  • Mikolaj mi tez nie dzialalo wczoraj chwile lae juz ok. Ja dopiero zaczynam przygode z opcjami i niedawno skonczylem 18 lat. Chodze do szkoly to nie mam za bardzo czasu na normalna prace i postanowilem sprobowac opcje binarne. Pieniadze mam z wakacji jeszcze wiec troche wplacilem. Czy macie juz ta grupe na skype dla graczy? Doszedlbym do was.

  • Ja odkąd gram u tego brokera to nie miałem jeszcze ani razu problemu z założeniem zlecenia. Używam Google Chrome i działa jak należy.

   #Stasze paru czytelników chciało założyć grupę na skype ale nie widzę aby taka się pojawiła. Poczekajmy na odpowiedź.

 16. Spoko konkurs dla osob ktore mysla o zalozeniu tam konta. Zakladajcie na prawdziwe dane zbyscie nie mieli pozniej problemow z wyplata kasy. Zakladalem na matke po bonus a pozniej mi dzwonili z weryfikacja glosowa a matka nic nie wie o opcjach to wyszlo na jaw ze to nie ona zakladala. na szczescie wyplacilem kase bo dane sie zgadzaly mimo wszystko. w optec tez mialem podobna akcje ale tam kasa mi przepadla prawie 1900zll ale moja wina byla.

 17. o lol 1900 przepadlo za to ze podales falszywe dane? ja załozyłem konto na ojca, muszę go nauczyć podstawowych pojęć zanim zlecę wypłatę……………………………

 18. W przypadku brokerów (czy to opcji czy to forex) zawsze należy podawać prawdziwe dane, bo przeważnie dochodzi do weryfikacji. Jeżeli proszą o skan dowodu to nałóżcie znak wodny typu: ‚dla uTrader w celu weryfikacji’ – wówczas ciężko będzie go nawet użyć gdyby chociaż wpadł w niepowołane ręce.

  • Jak najbardziej. Przysługuje bonus do 100% od depozytu do kwoty 1300 złotych bądź skorzystanie z darmowych sygnałów :-)

   • Witam. Mam pytanie, poniewaz chcialbym zaczac zarabiac na utrader. Wplacam pieniadze karta kredytowa, a wyplata gdzie jest przesylana? Trzeba gdzies konto podac? I jeszcze czy skarbowka na mnie nie siadzie,gdy miesiecznie na moim koncie beda sie pojawiac pieniadze?pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi z gory

 19. Jak wplacisz karta to wyplata na konto bankowe. musisz pozniej je podac na swoim koncie w utrader. do poki nie bedziesz wyplacal wiecej niz 15k euro miesiecznie to bank nie ma obowiazku zlgaszac tych przelewow do skarbowki

  • nic nie zgłaszaj bo po co? do poki nie zarobisz wiecej niz wplaciles i nie beda to ogromne sumy to malo kto sie tym zainteresuje. tez sie nie chwal ile zarabiasz tym sposobem wsrod przyjaciol bo znajdzie sie jakis ‚lojalny’ co cie podpierdzieli

 20. i sprawa podatku: wpłaciłam 4,800 wypłacić mogę 7,247 to jak to rozliczyć dobrze żeby nikt się nie pszyczepil??

 21. MARTA wypłata kilka dni, rekord dwa dni a ja się z tego nie rozliczam bo nie wypłacam dużych sum to nie chce wprowadzać CIĘ w błąd.

  • Jak najbardziej aktualna. Sporo osób już skorzystało, także liczę jeszcze na Wasze komentarze po transakcjach :-)

  • Dzięki za komentarz! Cieszy mnie niezmiernie, że jesteś zadowolony :-) Mam nadzieję, że pomnożysz swój kapitał i wypłacisz sporo grosza :-)

  • #Emil, wszystko się zgadza. Odesłałem Ci wiadomość abyś podał nr konta na które mam wypłacić dodatkowy bonus 100 złotych. Nie zapomnij po wszystkim napisać komentarz ;-)

 22. Jesli zarobie tym sposobem powiedzmy x pieniedzy to ile wyplacac miesiecznie na konto tak mniej wiecej, zeby sie nikt nie przyczepil?

  • Bank ma obowiązek zgłosić do Urzędu Skarbowego przelewy każdorazowo, gdy ich kwota przekroczy 15.000 Euro. Myślę, że więcej niż tyle jednorazowo nie wypłacisz (chociaż życzę Ci abyś zarobiła jak najwięcej), więc nie masz się czego obawiać w zasadzie. Nie mniej jednak rozliczyć się z tego powinno ;-)

 23. jak najbardziej polecam ta oferte pieniadze otrzymałem bonus przyznany wszystko gra, czy znacie jeszcze podobne promocje u brokerow binarnych?

 24. do przelewu pieniedzy na konto, nie ma nigdzie podania konta bankowego, jest tylko podanie karty kredytowej, na ktorą raczej mi pieniędzy nie prześlą.

  • Jeśli podasz nr karty kredytowej, to pieniądze trafią na podpiętą pod nią konto bankowe :-) Na pewno dojdą pieniądze. Puść mały przelew i zobaczysz :-)

 25. Witam wszystkich o tej platformie brokerskiej dowiedziałem sie klikając na Auto Money Generator do tej chwili nie działa,czy również mogę otrzymać bonusy i może ktoś wie jak uruchomić tego robota?

  • Konto mam ok 3tygodnie ogólnie w depozycie miałem 1700zł teraz 1300:( prawde mówiąc przydały by mi się jakieś wskazówki jak inwestować bo jestem zielony i robię pewnie sporo błędów.Może mógłby mi ktoś pomóc?

   • #Jarku
    Powiedz nam coś więcej o swoim sposobie gry. Trzymasz się jakiś zasad? Jak długo grasz na Opcjach lub czy wcześniej miałeś styczność z rynkiem forex.

   • Witam to są moje pierwsze kroki w tym temacie po niedzieli ma mi pomóc mój broker a ogólnie to były próby czasem udane ale częściej nieudane stąd te moje straty.No i chyba brak rozwagi i chłodnej oceny sytuacji chęć odrobienia strat jak najszybciej.Ale ni poddaję się.:)

 26. #Jarku
  Pośpiech i brak zasad są bardzo zgubne w tym interesie. Większość ludzi kieruje się chęcią zarobienia szybkich i łatwych pieniędzy a to nie tędy droga. Musisz wypracować sobie zasady i się ich trzymać niezależnie od sytuacji. Nie zawsze będziesz wygrywał ale grając rozsądnie można powoli wypracowywać dochód.

  Napisz do mnie na maila przez formularz kontaktowy, to Ci wyślę trochę przydatnych linków :-)

  • #marek343
   Wszystko się zgadza. Wysłałem Ci pieniądze i bonusy :-) Dziękuję za skorzystanie z mojej oferty i oczywiście polecam się na przyszłość :-)

 27. Witam. Gram u tego brokera już parę miesięcy oraz jeszcze na opteck. W święta był problem z opteck, nie mogłem grać a utrader działał bez zarzutu. Przeniosłem się tylko na utrader i jestem bardzo zadowolony. Szukam opinii na temat tego brokera i trafiłem tutaj. Szkoda że tak późno i nie skorzystałem z twojej promocji ale cieszę się że przynajmniej wpłaciłem do lepszego brokera i czję sie bezpieczniej. Jakby ktoś miał grupę do gry to chętnie dołączę. Mariusz

  • Szanowny Mariuszu!
   Cieszę się, że podoba Ci się platforma uTrader. To również moja ulubiona, dlatego ją polecam :-) W święta nie logowałem się na nią ale nikt nie zgłaszał żadnych problemów technicznych, więc pewnie wszystko działało jak należy :-) Mam nadzieję, że pozwoli Ci ona zarobić $$$ :-) Powodzenia i zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat samego brokera bądź strategii jakich używasz :-)

 28. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM PANA INWESTORA. Pieniądze i bonusy otrzymałam jeszcze tego samego dnia jak wysłałam potwierdzenia :)))))))))))))

  Czy znasz może innych ciekawych brokerów czy grasz tylko w utrader??

 29. Rano założyłam konto. Zweryfikowali i wpłaciłam pieniądze. Zrobiłam 10 transakcji i napisałam do pana inwestora o godzinie 14:21. O godzinie 15:17 dostałam odpowiedź z bonusami oraz wypłaconymi pieniędzmi. Gdyby każdy pochodził tak do czytelników jak on to świat byłby naprawdę cudowny. Dziękuję za ofertę :***

  • Również dziękuję #KAROLINA za bardzo sprawnie i szybko przeprowadzoną transakcję. Jest Pani wzorem w jaki sposób powinna być przeprowadzana komunikacja i współpraca :-) Ps. Niedługo na blogu będzie recenzja jeszcze jednego brokera Opcji Binarnych u którego również gram a jest mało popularny w kraju, więc zapraszam do śledzenia bloga.

 30. opcje binarne są coraz będzie popularne i się nie dziwię bo można albo łatwo Zarobić albo szybko stracić ja jeszcze polecam oprócz utrader highlow brokera tyle że nie ma on języka polskiego

  • #maciejkah highlow to jeden z moich ulubionych brokerów po uTrader. Cieszę się, że nie ja jeden tam gram a są również inne osoby z Polski co również tam grają pomimo braku polskiej wersji językowej :-)

 31. Szukałem opinie na temat tego brokera i ciesz się że tu wszedłem. Mam pytanie: czy branie bonusu na start od depozytu to wymóg dla każdego nowego użytkownika czy można nie brać i wówczas wypłace pieniądze kiedy chce bez wyrobienie obrotu?

  • #kleksik nie musisz korzystać z oferty bonusu. Po prostu napisz do supportu, że nie chcesz bonusu a jedynie Twoje zdeponowane środki. Wówczas to co zarobisz będziesz mógł na bieżąco sobie wypłacać.

  • Witam też jestem amatorem ale utrzymuję się na powierzchni korzystam z supportu brokera pana Przemka ale również podejmuję samodzielne decyzje.Rozwaga jest najważniejsza.Od uTrader otrzymałem bonus 1300zł który powiększył mój depozyt inwestycyjny nie jest on do wypłacenia.

   • Hej. O to super a jak mogę się skontaktować z tym panem Przemkiem aby mi również pomagał troche? Fajnie by było gdybym mogła też otrzymać taki bonus i nim grać na początku aby się nauczyć trochę. Podpowiesz mi w jaki sposób go otrzymałeś? Anka

   • Bonus ten otrzymałem przed wielkanocą robią takie promocje od czasu do czasu chyba trzeba było wpłacić depozyt min 300€,$ to otrzymywałeś bonus w tej samej kwocie powyżej1000€$ to samo i tak chyba do 20000$€.Po zarejestrowaniu się na platformie broker pan Przemek sam się ze mną skontaktował.

 32. Jak wcześniej napisałem po rejestracji na platformie broker sam się ze mną skontaktował bonus otrzymałem po pewnej ilości inwestycji i trafiłem na okres przedświąteczny kiedy były oferowane bonusy.Myślę że kontakt telefoniczny lub mailowy nie zaszkodzi.

  • #Jarek czy skorzystałeś może z mojego linku? Nie przypominam sobie abyś pisał o dodatkowy bonus 150 PLN, który wówczas by Ci się należał :-) Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy.

   • Dzien dobry wydaje mi się że wysłałem maila przez formularz kontaktowy.Za chwilę prześlę jeśli nie wysłałem.

   • #Jarek, w takim razie czekam na wiadomość. Przed momentem sprawdziłem całe konto pocztowe w poszukiwaniu wiadomości od Ciebie (ten sam email, co używasz przy pisaniu komentarza) i nie mam ani jednej wiadomości od Ciebie.

    Ps. Jeśli ktoś wysłał do mnie wiadomość a nie odpisałem w ciągu 24-48 godzin to proszę o ponowne jej wysłanie, ponieważ czasem formularz kontaktowy płata figle a czasem mogę po prostu odczytać na szybko i zapomnieć odpisać :-(

  • #skoczek91 z tego co widzę, to wszystko wysłałem Ci w poniedziałek o godzinie 23:17. Sprawdź może zakładkę SPAM. Zresztą, pieniądze powinieneś już mieć dawno na koncie bankowym – sprawdź jeszcze raz :-)

   • witam, ups faktycznie pieniadze juz mam na koncie dziekuje bardzo i przepraszam za zamieszanie thx

 33. Witam, o opcjach binarnych czytam już od kilku dni, a nie zaprzeczam, że wcześniej nie miałam o nich zielonego pojęcia. Chcę dowiedzieć się jak najwięcej zanim rozpocznę handel. Dlatego mam pytania, zarówno do użytkowników oraz pana Inwestora, często przewija się przez strony internetowe platforma Metatrader, czy korzystacie z niej czy może z jakiejś innej? Oprócz tego czy jest ustalona opłata za korzystanie z uTrader, czy nie ma żadnych stałych opłat(oprócz opłaty za kolejną wypłatę gotówki)? Proszę o wyrozumiałość, jestem zielona na razie w temacie :)

  • #Agato, Opcje Binarne cechują się tym, że nie wymagają instalowania dodatkowego oprogramowania typu MetaTrader. Tutaj wszystko jest wbudowane na stronie brokera, więc wystarczy się tylko zalogować i już można rozpocząć handel. Nie ma opłat za samo korzystanie z platformy. Jedyne opłaty są przy wypłatach o czym już Pani przeczytała :-) I proszę się nie bać zadawać kolejnych pytań w razie wątpliwości :-)

 34. Drodzy czytelnicy, nie zapominajcie czytać aktualności ze świata finansów zanim zaczniecie handel. Przynajmniej zaglądajcie do zakładki Narzędzia Handlowe -> Wiadomość Dnia na stronie uTrader, gdzie są czasem przedstawiane ciekawe informacje i na ich podstawie można próbować coś ugrać (dzisiaj spadki notowań grupy VW i cały czas leci w dół).

 35. spoko broker. Najpierw nie chciałem bonusu ale przemyślałem decyzję i pp 4 dniach poprosiłem i mi go dodali. Teraz mam wideo kasiory na grę.

  • O proszę – o takiej opcji nawet nie słyszałem :-) Oczywiście wiesz, że ten bonus musisz obrócić teraz 20x zanim wypłacisz? Pewnie tak, bo broker informuje o tym swoich graczy za co WIELKI plus!

  • Nie widzę w regulaminie takiego zapisu, więc teoretycznie nie powinno być problemu. Jednak dopytam się o tą kwestię i dam znać niebawem.

  • Witam, czy wspólna grupa na skype została założona, mogę prosić o dostęp mirek454@yahoo.com Mam ponad 8000 na grę obecnie z bonusem i muszę to sensownie obrócić. Bonus od pana inwestor idzie do skarbonki na inne programy. Czekam na kontakt odnośnie skype.

 36. wygralem ponad 2700 zl a na drugi dzien minus 1800 ciezkie te opcje sa. Musze sie nauczyc jakis zasad bo bez tego ciezko. Jeszcze 14 obrotu i wyplacam :D

  • #Milosz, jeśli grasz na chybi trafił, to taka taktyka Cię daleko nie zaprowadzi. Prędzej czy później stracisz środki niestety. Musisz nauczyć się nawyków i się ich trzymać. Bez tego ani rusz. Zacznij się uczyć na niskich stawkach a gwarantuję Ci, że ta nauka nie pójdzie w las :-)

 37. siemanko. poszukuję osób które chciałyby się złożyć na większy depozyt i grać razem na jednym koncie. myślicie że to dobry pomysł??

  • Osobiście nie uważam aby to był dobry pomysł łączyć kapitały z obcymi osobami. Bo jeśli podejmiesz się tradingu całą kwotą i przegrasz, to możesz mieć szereg nieprzyjemności. Poza tym uważam, że będzie bardzo ciężko znaleźć chętnych na powierzenie komuś obcemu własnego kapitału. Już lepiej samemu założyć konto i pograć :-)

  • Wszystko się zgadzało, więc nie zwlekałem z wysyłką pieniędzy :-) Dziękuję za skorzystanie z oferty i polecam się na przyszłość ;-)

 38. Wczoraj zleciłem wypłatę a dzisiaj już na koncie. Bonus obróciłem i na czysto jestem 2,,700 złotych. Może jeszcze kiedyś wpłacę. Póki co nie kuszę losu więcej :D Bonus od pana inwestora otrzymalem juz dawno i jak najbardziej P O L E C A M tego allegrowicza :D

 39. otrzymałem obiecane 150zł jak najbardziej polecam :))))))

  broker tez spoko i ma wlasna aplikacje na android

 40. Najlepsza oferta na rynku jeśli chodzi o ob. Wczoraj zasiliłem konto a dzisiaj już mam bonus. Teraz czekam na bonus od łukasza i będę mega mega zadowolonyyyyy

  • #kaktus68 pieniądze zostały wysłane :-) Dziękuję za skorzystanie z mojej promocji! Niech Ci się mnoży!

  • #Huber, poradnik obecnie nie jest dostępny. Trochę go muszę przebudować ale nie mam za bardzo czasu. Mogę Ci podesłać kilka innych. Bonusy jak zawsze aktualne o czym świadczą komentarze :-)

   • Zarejestrowałem się z Pana linku można prosić o poradniki.
    W weekend zrobię depozyt to poproszę o bonus. :)

   • #Hubert, wszystko podsyłam wraz po spełnieniu warunków bonusowych :-) Zapraszam zatem do kontaktu :-)

 41. Panie inwestorze, jak działają transakcje bez ryzyka?
  Czy jeżeli wpłacą 1000 zł, zrobię 5 transakcji, z czego tylko jedna bedzie wygrywła, to zwrócą mi cała kwotę jaką miałem przed tymi pięcioma tranzakcjami, czyli 1000 zł?

  • #Eryk, przy depozycie 1000 PLN będzie to tylko jedna transakcja bez ryzyka (do 30% depozytu). Lepiej wpłacić minimum 1300 PLN i odebrać kolejne 1300 PLN na grę. Jednak trzeba obrócić bonus przed wypłatą środków.

   • #PAN INWESTOR korzystałem z linku promocyjnego z pewnego portalu, dlatego otrzymałem 5 opcji bez ryzyka. Interesuje mnie sam mechanizm. Przeprowadziłem 5 transakcji, jedną wygrana 4 przegrana, stan mojego konta jest bliski zero. Kiedy i ile dostanę zwrotu?

 42. Sprawdzone, zwrócili mi całą kwotę depozytu. Opcja działa poprawnie. Teraz muszę się jeszcze dowiedzieć, czy mogę tę gotówkę wypłacić, czy muszę nimi obrócić kilka razy. Dam znać.

  • #eryk i jak tam? Możesz od razu wypłacić środki? Jak możesz to podaj adres strony z której skorzystałeś z tej oferty.

Dodaj komentarz